Maciej Musiał nowym rezydentem Hotelu 52 + zdjęcia z odcinka

17 maja w „Hotelu 52” odbędzie się kurs kulinarny – wezmą w nim udział Grzegorz Małecki, Wojciech Chorąż i Bartosz Żukowski. Maciej Musiał, jako nowy rezydent, postawi Hotel 52 do góry nogami – w roli jego rodziców wystąpią Dorota Zięciowska i Leon Charewicz. Marcin będzie chciał wyznać Natalii miłość, ale czy odważy się? Marzena będzie walczyła o życie swoje i dziecka.
Iwona oskarży Andrzeja o romans, a Natalia zostanie na jeden wieczór opiekunką do dziecka.

Małecki, Żukowski i Chorąży uczą się gotować
W Hotelu 52 trwają przygotowania do kursu kulinarnego dla kawalerów organizowanego przez Leszka (Jakub Wieczorek). Jednym z uczestników będzie Damian (Krystian Kukułka) – specjalnie na tę okazję wziął wolne w pracy. Czyżby chciał zaimponować Marcie (Magdalena Lamparska)?
Ponadto w kursie wezmą udział Marek (Grzegorz Małecki), Adrian (Wojciech Chorąży) i Jurek (Bartosz Żukowski). Ich żony pracują za granicą. Oni z kolei zajmują się domem i dziećmi. Jako słomiani wdowcy postanowili się rozerwać – dlatego zapisali się na kurs. Adrian liczy, że pobyt w hotelu uda mu się połączyć z przygodnym seksem. Koledzy nie pochwalają jego pomysłu wynajęcia pań do towarzystwa. Z pomocą gościowi przyjdzie oczywiście Kuba (Paweł Tomaszewski). Niestety, tym razem się doigra – do uszu Marcina (Antoni Paradowski) dojdzie, że sprowadził dla gościa hotelowego prostytutkę. Jego niesubordynacja zostanie ukarana.

Maciej Musiał postawi Hotel 52 do góry nogami
W Hotelu 52 pojawia się nowy rezydent. To 16-letni Łukasz (Maciej Musiał), syn znajomych Natalii (Dorota Zięciowska i Leon Charewicz). Decyzją rodziców na okres 3 miesięcy zamieszka w jednym z apartamentów. W tym czasie będzie uczęszczał na intensywny kurs przygotowawczy, który pomoże mu dostać się do szkoły w Anglii. Już niebawem cały personel na własnej skórze doświadczy, że Łukasz to tylko z pozoru sympatyczny nastolatek…

Marcin chce wyznać Natalii miłość
Natalia (Laura Samojłowicz) dziękuje Marcinowi (Antoni Paradowski) za wsparcie i wiarę w siebie. Zgodnie z umową daje mu pieniądze będące prowizją za sprzedany obraz. Konsjerż wzbrania się przed zapłatą. Zbiera się w sobie, aby wyznać Natalii… miłość. Czy ostatecznie zdobędzie się na szczerość?

Marzena walczy o życie
Igor (Kamil Kula) odchodzi od zmysłów czekając w poczekalni szpitalnej. Rokowania lekarzy nie brzmią dobrze. Zarówno stan Marzeny (Aleksandra Popławska), jak i dziecka jest bardzo ciężki. Szwedowi towarzyszy Michał (Rafał Królikowski). Horwat wyznaje chłopakowi, że o ciąży Marzeny wiedział Andrzej (Marek Bukowski). Igor czuje się oszukany. Ma żal do ojca.

Iwona oskarża Andrzeja o romans
Iwona (Magdalena Cielecka) wraca roztrzęsiona do domu. Wciąż ma przed oczami napastującego ją Prusa (Jacek Koman). Czeka na powrót Andrzeja (Marek Bukowski). Wyznaje mężowi, że dowiedziała się od Wiktora, że Wysocki ją zdradza. Andrzej wyjawia, że nie chodzi o romans, tylko o… Marzenę (Aleksandra Popławska). Czy Iwona wybaczy mężowi, że ją okłamywał?
Po wydarzeniach minionego wieczora Prus pośpieszne pakuje swoje rzeczy. Zamierza wyprowadzić się z Hotelu 52 i zamieszkać w mieszkaniu, które wybrał razem z Iwoną. Próbuje skontaktować się ze Szwed, jednak bezskutecznie – Iwona nie odbiera od niego telefonów.

Natalia zabawia się w babysitting
Artur (Krzysztof Kwiatkowski) ściąga Natalię (Laura Samojłowicz) do domu. Lipska jest przekonana, że chodzi o seks. Dlatego biegnie do Górskiego jak na skrzydłach. Cały zapał wyparuje z niej, gdy zobaczy w mieszkaniu Olę (Amelia Czaja), córkę Justyny (Marta Juras) – okazuje się, że Artur chce, aby Natalia zaopiekowała się dziewczynką. Mała nie poszła do przedszkola, bo panuje w nim ospa. Lipska nie wierzy własnym uszom.

Emisja 12 odcinka piątej serii „Hotelu 52” 17 maja o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot.Polsat S.A.

Jedna odpowiedź do “Maciej Musiał nowym rezydentem Hotelu 52 + zdjęcia z odcinka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *