Magda Schejbal definitywnie zrezygnowała z serialu Szpilki na Giewoncie

O czym poinformowała swoich fanów na facebooku dużo wcześniej.
Pojawiły się jednak informacje, że aktorka „na razie” chce zająć się wychowywaniem córeczki, a jej bohaterka wróci w czwartej serii.
Okazuje się to nieprawdą! Przeczytajcie oficjalne oświadczenie aktorki:
„Jedyną prawdziwą motywacją do podjęcia tej decyzji były dla mnie tylko względy artystyczne, dotyczące ewentualnego rozwoju postaci i dramaturgicznej atrakcyjności „Szpilek…”, czego nie ukrywałam w rozmowach z produkcją.


(…) Wszystkie publikacje pojawiające się w mediach, są jedynie próbą reklamową projektu i naruszają czasem mój zawodowy i prywatny wizerunek. Bardzo mi przykro, że karmiono Was tymi nieprawdziwymi informacjami. Zapewniam Was również, że wszystko co wydarzyło się w moim życiu prywatnym nie miało żadnego wpływu na moje decyzje zawodowe.
2. W chwili obecnej czuję się świetnie, radość z minionych świąt mnie nie opuszcza. Poświęcam czas moim pociechom i pasjom, a z nadchodzącym Nowym Rokiem wiążę nadzieję na kolejne artystyczne wyzwania…

Reasumując. Magda Schejbal nie pojawi się w czwartej serii ani w połowie sezonu, ani tym bardziej w finale.

Ciekawe co zrobią scenarzyści z wątkiem Ewy i Bartka po ślubie, tym bardziej, że Krzysztof Wieszczek ma wystąpić w najnowszym sezonie. I czy jest sens ciągnąć serial bez głównej postaci? (Chociaż sami przyznacie, że dwie serie, w których relacje głównych bohaterów polegały na obrażaniu się co odcinek nie były szczególnie pasjonujące). Podejrzewam, że to będą całkiem nowe Szpilki… Czy lepsze? Zobaczymy już na wiosnę 2012.
Cały wpis na oficjalnym koncie Magdy z kolejnym potwierdzeniem odejścia z serialu – Link TUTAJ

6 odpowiedzi do “Magda Schejbal definitywnie zrezygnowała z serialu Szpilki na Giewoncie”

  1. No właśnie a wszedzie doslownie wszędzie pisza ze ewka drawska wroci na koncowe odcinki?to jaka jest w koncu prawda?

  2. Tak na stałe. Już jej nie będzie. Boże jak ludzie mogą pytać w kółko o to samo chociaż na górze jak byk stoi Magda Schejbal definitywnie zrezygnowała z serialu Szpilki na Giewoncie. Se wygoogluj definitywnie.

  3. czytanie ze zrozumieniem sie klania…
    w sumie rozumiem jej decyzje, w ostatnich odcinkach jej postac wg sie nie rozwijala, a po slubie pewnie dalej bylyby klotnia albo calkowita nuda…teraz to juz chyba tylko ze wzgledu na widoki bd ogladac 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *