Majka 161-166 streszczenia odcinków

Serial powoli zbliża się do końca. Co czeka Majkę i Michała w najnowszych odcinkach?
Co jeszcze wymyśliła Aleksandra?
Przeczytajcie streszczenia.

161
Aleksandra spotyka się z dziennikarzem brukowca, Broszem. Zleca mu napisanie szeregu artykułów, które zasugerują, że firma Kazimierza Duszyńskiego jest w tarapatach finansowych. Liczy, że dzięki temu umowa darowizny zostanie ujawniona wcześniej. Wiktor zaprowadza nowe porządki w firmie, co nie podoba się pracownikom. Adam przekonuje się, że jego obawy nie były bezpodstawne. Majka otrzymuje odpowiedź od dawnej znajomej ojca. Kobieta najwyraźniej została przez niego skrzywdzona.

162
Michał radzi Majce nie rezygnować z poszukiwań ojca. Przekonuje ją, że nie powinna przejmować się słowami obcej kobiety, która rzekomo została skrzywdzona. Stan zdrowia Kazimierza się nie poprawia. Lucyna za radą syna ma skontaktować się z profesorem Rotarskim. Dagmara zwalnia się z pracy w firmie Duszyńskiego. Wyjaśnia mu w liście, że cierpi widząc u jego boku Majkę. Piotr często zapomina o prośbach Elizy. Ich związek przechodzi kryzys.

163
Atmosfera między Piotrem i Elizą jest coraz bardziej napięta. Dziewczyna krytykuje partnera za to, że nie bierze odpowiedzialności za swoje długi. Piotr czuje się dotknięty. Majka odwiedza rodzinną miejscowość ojca. Kobieta, z którą kiedyś Jakub był związany, mówi jej, że została porzucona bez słowa. Dla Majki to dowód, że ojciec zostawił ją i matkę w taki sam sposób.

164
Majka rozmawia z księdzem w rodzinnej miejscowości ojca. Odzyskuje nadzieję, że go w końcu odnajdzie. Pracownicy Panorama Projekt rozważają strajk. Wiktor w roli nowego szefa doprowadza ich do szału. Mecenas Kotowski przez przypadek słyszy, jak Anna rozmawia o nim z Danusią. Nie są to pochlebne słowa.

165
Wiktor zapewnia Aleksandrę, że zatarł ślady transakcji, która ma zrujnować Michała. Tymczasem pracownicy firmy z niecierpliwością czekają na wyniki konkursu na najlepszy projekt Centrum Ekologii. Nie ma tylko Michała i Maiki, którzy są na spotkaniu z profesorem Rotarskim. Kasia telefonicznie dowiaduje się, że Panorama Projekt zwyciężyła. Jedynie Adam nie świętuje sukcesu – odkrył podejrzaną transakcję na firmowym koncie.

166
Michał zapewnia Adama, że to nie on dokonał podejrzanego przelewu na konto niejakiego Wiśniewskiego. Nie wie nawet, kim jest ten człowiek. Adam prosi go, by zgłosił sprawę na policję, jednak Duszyński prosi, by poczekali. Majka mówi Lilce, że zdecydowała się przywrócić Michałowi prawa rodzicielskie. Obie są świadome, że to nie będzie łatwe. Dziewczyna mówi ukochanemu o swojej decyzji. Jest rozczarowana jego chłodną reakcją. Nie wie, że wciąż myśli on o fatalnym przelewie.

fot.http://majka.plejada.pl

2 odpowiedzi do “Majka 161-166 streszczenia odcinków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *