Majka 171-175 streszczenia odcinków

Kolejna porcja streszczeń o dalszych losach Michała i Majki.
Wiadomo, że serial Majka ma 190 odcinków. Będziecie tęsknić?
171

Adam i Majka podejrzewają, że w sprawę aresztowania Michała zamieszani są Aleksandra i Stefan. Postanawiają wysłać do automobilklubu Lilkę, by wybadała sytuację. Przyjaciółka Majki spotyka się z Grażyną pod pretekstem organizowania wieczoru panieńskiego. Odkrywa, że Aleksandra, Wiktor i Stefan spędzają razem czas i wyraźnie coś knują. Dla Majki to dowód, że szpiegiem w Panorama Projekt był Wiktor. Tymczasem Anna nadal przeżywa gafę, jaką zrobiła mówiąc o Kotowskim Danusi. Ma nadzieję, że jest szansa na poprawienie ich relacji.

172

Lilka opowiada Majce o szczegółach wizyty w automobilklubie. Zauważyła, że Aleksandra tytułowała Wiktora wiceprezesem. Olkowicz przekazuje wszystkie informacje Kozłowskiemu. Tymczasem syn Elizy wysyła Wiktorowi zdjęcia z pożaru. Załamany Michał rozważa, czy przyznać się do winy i zyskać dzięki temu szansę na warunkowe zwolnienie. Jeśli uda mu się wyjść za kaucją i odzyskać prawa do Basi, może ocalić firmę ojca.

173

Anna i Róża są pod wrażeniem, gdy dowiadują się, że Piotr ma szansę na stypendium w Maroku. Tymczasem mężczyzna ma dylemat. Podejrzewa, że Eliza nie będzie chciała z nim wyjechać za granicę. Majka jest załamana, gdy jej starania o udowodnienie niewinności Michała nie przynoszą efektów. Za radą babci i profesora Rotarskiego postanawia pogodzić się z Lucyną. Kozłowski wzywa na przesłuchanie Stefana i Aleksandrę.

174

Majka tłumaczy Lucynie, że za aresztowaniem Michała stoją prawdopodobnie Aleksandra i Wiktor. Dziewczyna postanawia zdobyć na to dowody. Razem z Konradem obserwuje automobilklub Aleksandry. Widzi, jak Wiktor wraz z żoną Michała jadą do klubu hazardowego Stefana. Konrad postanawia wejść do lokalu.

175

Konrad przekazuje Majce to, czego się dowiedział podsłuchując rozmowy w klubie Stefana. Dziewczyna zastanawia się, czym Wiktor jest szantażowany. Eliza i Piotr rozmawiają o swoich planach zawodowych. Okazuje się, że jeżeli chcą być razem, jedno z nich musi zrezygnować ze swoich ambicji zawodowych. Michał postanawia przyznać się do stawianych mu zarzutów. Kozłowski ma jednak wątpliwości co do winy Duszyńskiego.

fot.http://majka.plejada.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *