Majka streszczenia 119-123

Będzie się działo. Przeczytajcie.

Odc.119
Michał tęskni za Majką. Korzystając z okazji, wypytuje Elizę, co słychać u ukochanej i Basi. Dagmara żali się Wiktorowi, że szef podejrzewa ją o sabotaż. Mężczyzna postanawia ratować sytuację i przyznaje się do wprowadzenia błędnych informacji. Majka czeka na wyniki badań, które są już do odebrania w klinice. Tymczasem Kowalewska informuje Aleksandrę, że prawdopodobnie nie uda jej się sfałszować testów.

Odc.120
Michał zjawia się u Mikołaja po wyniki badań. Jest zdruzgotany, kiedy dowiaduje się, że to Konrad jest ojcem Basi. Dagmara domyśla się, kto mógł stać za błędem, który pojawił się w projekcie Centrum Ekologicznego. Przy najbliższej okazji wylewa złość na Stefana. Majka odbiera wyniki testów, które potwierdzają, że Michał jest ojcem jej dziecka. Szczęśliwa biegnie na spotkanie z ukochanym. Jednak chłopak nie dopuszcza jej do głosu i oświadcza, że ma zamiar odebrać Basi nazwisko.

Odc.121
Majka próbuje pokazać Michałowi wyniki badań, lecz on nie chce już na ten temat rozmawiać. Jego zdaniem sprawa jest zamknięta – to Konrad jest ojcem Basi. Tymczasem Aleksandra opowiada Grażynie, jak w ostatniej chwili udało się sfałszować wyniki testu. Majka nie może dojść do siebie po spotkaniu z ukochanym. Próbuje go zrozumieć i usprawiedliwić. Według Lilki zachowanie Michała jest okrutne i podłe. Radzi Majce, by w imieniu Basi oddała Duszyńskiemu jego nazwisko. Dziewczyna mówi rodzinie o swoich planach.

Odc.122
Anna prosi Kotowskiego, by pomógł Majce przeprowadzić procedurę zmiany nazwiska Basi. Tymczasem w Panorama Projekt Wiktor, za namową Dagmary, postanawia zapisać się na terapię dla uzależnionych od hazardu. Konrad chce zaopiekować się Majką i wesprzeć ją w trudnych chwilach. Róża, widząc zaangażowanie chłopaka, ostrzega Majkę, by go nie skrzywdziła. Aleksandra, korzystając z okazji, zaprasza Michała na wspólną kolację z okazji urodzin Haliny.

Odc.123
Halina ma nadzieję, że jej córka i Michał jeszcze do siebie wrócą. Aleksandra, udając kochającą żonę, wymyśla kolejne preteksty do spotkań z mężem. Podczas jednego z nich parę widzi Majka. Podejrzenia dziewczyny wzmacnia Aleksandra, mówiąc, że ona i Michał wrócili do siebie. Duszyńska jest przekonana o zwycięstwie i planuje wkrótce ślub kościelny. Plany Aleksandry komplikuje nagłe przebudzenie się Kazimierza.

+ zwiastun
[exp link=”http://www.plejada.pl/_mmv/1590491706,19,1.flv”]

fot.majkaplejada.pl

5 odpowiedzi do “Majka streszczenia 119-123”

  1. wątpię, żeby cos dalo to przebudzenie sie Kazimierza, bo on byl po stronie tej idiotki. Jeszcze teraz jak stosunki Michasia z nia sie ocieplily to na pewno uda jej sie ich znowu omotac. Zreszta jak byl zwiastun nowych odcinkow i byl fragment ze ślubem Michala, to pod welonem widzialam, ze kobieta miala niezbyr dlugie blond włosy. A na miejscu Majki cos bym zrobila zeby jednak te wyniki do niego dotarly, nie wiem…jezeli bylo to zrobione u Mikolaja w klinice to jego bym poprosila, zeby to potwierdzil czy cos. I zrobilabym to nie tyle zeby wrocil tylko po to, zeby mu pokazac jakim jest durnym pajacem. A najlepiej by bylo jakby go uswiadomila i w razie czego nie zgodzila sie na powrot(wiem , latwo powiedziec) – zeby mu pokazala, ze stracil ja przez wlasna glupote.

  2. zgadza sie i caly czas trabi sie o slubie michała i Oli. ALE!
    ten slub ze zwiastuna to slub Kasi z Bartkiem.
    Po pierwsze – jest na nim Majka, a ktora kobieta przy zdrowych zmyslach idzie na slub swojego bylego?
    A po 2 jest na nim mama Majki – ktora niedoszla tesciowa idzie na slub bylego corki z inna?

  3. nie zwrocilam uwagi (widzialam zwiastun tylko raz) i nie zauwazylam zeby na tym slubie byla majka i jej matka. No ok, ale tak czy inaczej z pozostalych powodow ktore napisalam mysle ze to, ze michal i olka do siebie wroca jest dosc prawdopodobne. Poza tym latwiej facetowi by bylo wybaczyc dziewczynie ktora by bez jego wiedzy usunela ciaze(jakby byl ojcem) niz tej ktora przespala sie z innym, zaszla z nim w ciaze i twierdzila ze ze soba nie spali, mialam napisac „i twierdzila ze jestes jego ojcem” no ale ok, ona tego pierwsza nie powiedziala, ona powiedziala jedynie ze zostala zaplodniona przez pomylke itd. a to michas sam wywnioskowal ze on jest ojcem i jej powiedzial.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *