Majka streszczenia odcinków 157 – 160

Streszczenia kolejnych odcinków, które zobaczymy w listopadzie. Co z Aleksandrą? Kto jeszcze będzie szkodził tej miłości?

157

Atmosfera w firmie jest napięta. Michał próbuje przekonać Adama, że tylko przyjęcie Wiktora do spółki uchroni ich przed bankructwem. Bartek i Kasia są smutni po stracie Sheparda. Targany wyrzutami sumienia Adam zakłada forum internetowe i organizuje pikietę przy klatce tygrysa. Wiktor dowiaduje się, że nie jest mile widziany jako wspólnik Panorama Projekt. Zdenerwowany godzi się na współpracę z Aleksandrą.

158
Podczas odwiedzin u Lucyny Majka odkrywa, że zdjęcia w rodzinnym albumie Duszyńskich robił jej ojciec. Wiktor na prośbę Aleksandry próbuje zrealizować przelew z konta Michała. Odkrywa, że jego szef nie ma pieniędzy, o czym niezwłocznie informuje Duszyńską. Kobieta postanawia spotkać się z Majką i dać jej do zrozumienia, że rolą Basi jest pomoc w przejęciu fortuny Kazimierza.

159
Majka mówi Lilce o spotkaniu z Duszyńską. Obie dochodzą do wniosku, że jej słowa to oszczerstwa, które mają skłócić rywalkę z partnerem. Michał wciąż ma kłopoty finansowe. Postanawia poprosić o pożyczkę matkę. Adam słyszy rozmowę Wiktora z Elizą. Ma wyrzuty sumienia, że go źle oceniał. Nikt nie domyśla się, że Wiktor planuje pogrążyć firmę wysyłając łapówkę z konta bankowego Michała. Aleksandra jest zadowolona, gdy mu się to udaje. Tymczasem Michał i Adam proponują Wiktorowi, by został ich wspólnikiem.

160
Wiktor mówi Aleksandrze o propozycji Michała i Adama. Nie jest pewien, czy powinien wchodzić w spółkę, którą wkrótce czeka kompromitacja. Duszyńska uspokaja go, że zarzutem łapówkarstwa zostanie obciążony wyłącznie Michał. Majka kontynuuje poszukiwania ojca. Za radą Lucyny kontaktuje się z jego dawną znajomą. Anna ostrzega ją, że może się zawieść. Michał, Adam i Wiktor składają komisji konkursowy projekt Centrum Ekologii. Na miejscu spotykają Stefana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *