Majka – streszczenie odcinków 114-118

Odcinek 114 (Poniedziałek 06.09)

Michał jest przekonany, że badanie DNA musiało zostać źle przeprowadzone. Mikołaj zapewnia go, że testy dają stuprocentową pewność. Chłopak nie wierzy i postanawia dojść prawdy na własną rękę. Po odebraniu wyników spotyka się z Konradem. Tymczasem Aleksandra rozmawia z doktor Kowalewską, która na jej zlecenie podmieniła wyniki testu DNA. Michał pyta Majkę, dlaczego nie powiedziała mu o Konradzie. Dziewczyna nic nie rozumie.
115
Majka zapewnia Michała, że z nikim nie spała. Chłopak bez słowa pokazuje wyniki testu. Dziewczyna postanawia wyjaśnić sprawę i udaje się do kliniki Mikołaja. Lucyna jest przekonana, że Aleksandra miała rację, mówiąc, że Olkowiczom zależy głównie na pieniądzach Kazimierza. Tymczasem Aleksandra wyjawia Konradowi, że Michał dowiedział się, iż to nie on jest ojcem dziecka i natychmiast zostawił Majkę. Podburzony Konrad zjawia się w Panorama Projekt.

116
W środku nocy w domu Olkowiczów pojawia się Majka z dzieckiem. W Panorama Projekt wrze od ciągłych sprzeczek Kasi i Bartka. Róża niezapowiedziana zjawia się u Michała. Próbuje uświadomić mu, że popełnia błąd, ufając bardziej testom niż słowom Majki. Tymczasem Stefan stara się pogrążyć projekt Centrum Ekologicznego. Prosi Aleksandrę, by przy pomocy Wiktora wprowadziła błąd do projektu. Majka postanawia namówić Michała na kolejny test, jednak chłopak zdecydowanie odmawia.
117

Wiktorowi udało się wprowadzić błąd, którego Michał sam nie dostrzeże. Sytuację Majki wykorzystuje Konrad – przy pierwszej okazji wyznaje jej uczucia. Chłopak nie zniechęca się nawet wtedy, gdy Majka mówi, że nadal kocha Michała. Aleksandra podpowiada Michałowi, by sprawdził projekt, przy którym pracowała Dagmara. Ma nadzieję, że Michał, odnajdując błąd dzięki jej pomocy, zacznie traktować ją życzliwiej. Do badań testów DNA Majka potrzebuje materiału genetycznego Michała. Z pomocą przychodzi Kasia.

118
Majka niecierpliwie czeka na wyniki testów DNA. Nie wie, że Michał w tym czasie oddał do laboratorium materiał genetyczny Konrada. Aleksandra dowiaduje się o tym i po raz kolejny próbuje wpłynąć na wynik badań. Piotr żyje nadzieją odzyskania rodowej kamienicy. Prosi o pomoc mecenasa Kotowskiego, który uświadamia mu, że do wszczęcia postępowania Piotr będzie potrzebował pieniędzy. Kowalewska obiecuje nakłonić siostrę Kamilę do kolejnego fałszerstwa. Tym razem wyniki testów mają wykazać, że dawca materiału jest ojcem dziecka Majki.

fot.http://majka.plejada.pl/

Jedna odpowiedź do “Majka – streszczenie odcinków 114-118”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *