Maks i Alicja w izolatce – Lekarze 3×08 streszczenie

Premiera 21 października 2013.
Poniżej dwa streszczenia.

Maks i Alicja przechodzą kwarantannę po kontakcie z pacjentką chorą na SARS. Daniel i Florczyk mają pretensje do asystenta Karkoszki. Filip otrzymuje skierowanie do domu opieki i wyjeżdża z Torunia. Beata chciałaby się nim zająć, lecz Leon nie zgadza się przyjąć chorego chłopaka. Bosak i Florczyk wyjeżdżają na targi sprzętu medycznego. Para świetnie się bawi we własnym towarzystwie. Torzewska pod wpływem impulsu całuje Leona. Ratując życie kobiecie, podczas cesarskiego cięcia Wanat wykonuje histerektomię. Mąż pacjentki zamierza pozwać szpital.


Do szpitala trafia chora na SARS Azjatka. Kobieta umiera, a osoby, które miały z nią kontakt muszą się poddać kwarantannie. W odosobnieniu lądują Maks z Alicją. Para ma okazję porozmawiać o przyszłości swego małżeństwa. Czy wspólna noc pozwoli uratować ich związek? Daniel skarży się Florczykowi na bardzo niegrzeczne zachowanie Karkoszki. Docent również nie jest zadowolony z asystenta, bo ten nie przekazuje mu informacji i plotek dotyczących szpitala. Filip otrzymuje skierowanie do domu opieki i wyjeżdża z Torunia. Bosak i Florczyk wyjeżdżają na targi sprzętu medycznego. Para doskonale się bawi w swoim towarzystwie. Torzewska zagląda do gabinetu Leona i pyta, czy mogłaby w czymś pomóc. Pod wpływem chwili spontanicznie całuje go w usta. Wanat, ratując życie ciężarnej kobiecie, podczas wykonywania cesarki wycina jej macicę. Mąż pacjentki chce pozwać szpital, a Iza cieszy się, że wreszcie znalazła „haka” na Piotra.

3 odpowiedzi do “Maks i Alicja w izolatce – Lekarze 3×08 streszczenie”

  1. Może w końcu Ala i Maks porozmawiają jak dorośli ludzie o tym wszystkim.Być może ta izolatka to dar od losu,aby mogli spokojnie porozmawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *