Maks nie przeżyje wypadku?

Po raz kolejny gazety dyskutują o odejściu Pawła Małaszyńskiego z „Lekarzy”.
Poniżej kilka ciekawostek.

Jak podaje dwutygodnik „Show” postać Maksa zobaczymy jedynie na początku czwartego sezonu, kiedy Keller będzie walczył o życie. Paweł Małaszyński ma zaplanowany grafik na 2014 rok – między innymi występy w Teatrze „Kwadrat”, z którym aktor wyjeżdża w kwietniu za granicę.
Dodatkowo Małaszyński wraz z zespołem Cochise w lutym wydaje trzecią płytę i czeka go trasa promocyjna.
Gazeta swoje informacje opiera również na zmianie wizerunku Pawła (irokez i broda).

Prace na planie czwartego sezonu właśnie trwają. Mam nadzieję, że niebawem ktoś potwierdzi wszystkie rewelacje związane z odejściem jednego, z głównych bohaterów.

10 odpowiedzi do “Maks nie przeżyje wypadku?”

 1. jesli nie umrze to może wyjedzie sie leczyć za granice.. mnie bardziej ciekawi co z dzieckiem będzie w takiej sytuacji, aj namieszali, namieszali…

 2. lubię baardzo Małaszyńskiego ale nie wiem czemu piszą mu takie role… psuja tę jego postać… pamiętam jak było w Magdzie M… zresztą on sam się wypowiadał, ze jego postać się nie rozwija itd…
  dlatego jak go uśmiercą to go uśmiercą i już… a może od początku jego rola rozpisana była tylko na 3 sezony? ciężko powiedzieć..
  a może będzie cały sezon w śpiączce,z obandażowaną głową, tak że jakiś inny statysta będzie grał jego rolę skoro aktor wyjeżdża koncertować… niedługo się okaże, na pewno przecieki będą jak zawsze w Lekarzach..

 3. no i już wszystko jasne, Małaszyński rezygnuj z roli bo ni dopowiada mu rola więc Maks ginie na początku serii

 4. betyli ale produkcja jeszcze tego nie potwierdziła na 100% 🙂 To nadal newsy, które pojawiały się już od lata 2013.

 5. a wydawało mi ise ze news, który czytałam dzisiaj pochodził z wywiadem z Małaszyńskim i ze już wszystko jasne, pozwolę sobie przytoczyć:
  W 4 sezonie serialu „Lekarze” zabraknie Maksa Kellera. Paweł Małaszyński (37 l.) odchodzi z ”Lekarzy” na własne życzenie. Aktor ma dość udawania kogoś kim nie jest. Jak sam przyznał Maks Keller go denerwuje. Praca na planie męczy aktora. Czy to znaczy, że Paweł Małaszyński zupełnie pożegna się z aktorstwem? W 4 sezonie serialu ”Lekarze” Maks w wyniku wypadku trafia do szpitala. Mimo specjalistycznej opieki zdrowotnej Maks umrze.

  Więcej
  http://superseriale.se.pl/seriale/lekarze-4-sezon-pawel-malaszynski-odchodzi-z-lekarzy-bo-ma-dosyc-maksa_370129.html

 6. betyli se.pl ma całkiem dobrych informatorów i dużo ich „newsów” się potwierdza. Nie znalazłam jednak żadnego cytatu z wywiadu z Małaszyńskim, w którym by stwierdził, że granie Kellera go denerwuje 😉 Ale też obstawiam, że najpóźniej w drugim odcinku pożegnamy się z jego postacią.

 7. Lekarze mają to do siebie, że szybko dowiadujmy się o daleko idących faktach, i jak dotąd chyba wszystko się sprawdza.. zupełnie inaczej jest w prawie Agaty, gdzie jak i w serialu zresztą jest dużo niedomówień, zagadek, nie ma przecieków z planu i nawet zwiastuny zmontowane są na przekór temu co rzeczywiście się ma wydarzyć… ale dzięki temu w każdym odcinku może wydarzyć się coś zaskakującego bo w Lekarzach to nie bardzo można się czymś zaskoczyć..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *