Małgosia Chodakowska umrze?

Szczerze mówiąc zaczynam się trochę gubić w wątku Małgosi. Wiemy, że do obsady dołączyła Barbara Kurdej-Szatan i to ona miała zastąpić Chodakowską.

Jak podaje se.pl sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana.
Narzeczeni będą mieli poważny wypadek samochodowy po którym trafią do szpitala.
Łagoda zapadnie w śpiączkę, a Małgosia i jej nienarodzone dziecko nie przeżyją kraksy.


Tomek w szpitalu natknie się na obcą kobietę
– w którą wcieli się Barbara Kurdej-Szatan. Kim zatem jest tajemnicza blondynka? I dlaczego od kilku miesięcy słyszymy jej głos, kiedy Chodakowski czyta wiadomości od Gosi, a nowa „twarz” pojawiła się w czołówce?

fot.m-jak-miłość.pl

6 odpowiedzi do “Małgosia Chodakowska umrze?”

  1. Rzeczywiście interesujące… zerknij też na filmik na stronie serialu – jest tam urywek sceny, w którym „Gosia” na pytanie Tomka „kim pani jest” przedstawia się „Małgorzata Chodakowska, a pan?” – czemu ktoś ma się pod nią podszywać?

  2. Ja również na początku zastanawiałem się o co będzie chodzić w tym wątku. Doszedłem do wniosku, że ta śmierć Małgosi to taki wymysł tych wszystkich portali. Produkcja „Emki” tych doniesień nie dementuje, bo wiadomo-im więcej newsów (nawet tych zmyślonych) o serialu tym lepiej. Z nowego „Świata Seriali” wiadomo już, ze wypadek Gosi i Michała będzie miał miejsce. Michał (to widać w „Kulisach M jak miłość”) będzie leżał w szpitalu w ciężkim stanie. A dla Małgosi scenarzyści (najprawdopodobniej) wymyślili wątek z utratą pamięci (wskutek wypadku-dlatego „nowa Chodakowska” nie poznaje swojego byłego męża) oraz poważne obrażenia, które będą skutkować operacją plastyczną. Moim zdaniem w ten sposób Kurdej Szatan pojawi się w serialu.

  3. @admin, nigdzie nie zostało potwierdzone, że Małgosia ma zginąć. O jej śmierci napisała tylko strona Super Expressu zajmująca się serialami, a oni często piszą tam co im ślina na język przyniesie. Gdzieś coś usłyszeli, coś przekręcili i tak powstał artykuł. O śmierci Chodakowskiej nie ma żadnych oficjalnych informacji, natomiast o wypadku Małgosi i Michała wiadomo już na 100 % z tego artykułu: http://www.swiatseriali.pl/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-malgosia-i-michal-w-stanie-krytycznym-mieli-wyp,nId,1420655#pst74596907

  4. No ok, teoria Mike’a ma sens. Ale w tym filmiku na stronie MjM jest scena gdzie to Tomek pyta Gosię „kim Pani jest”. Chyba że ona stała tyłem i jej nie poznał…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *