Małgosia Socha w trzech produkcjach filmowych!

Piszemy o projektach amerykańskich gwiazd, więc najwyższa pora pochwalić rodzimych aktorów. Tym bardziej, że Małgosia Socha jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek. Wakacje to dla niej bardzo pracowity okres – wystąpiła u Cezarego Pazury w filmie Weekend (reżyser chwalił jej talent), którego premiera przewidziana jest na styczeń 2011.

Obecnie pracuje na planie filmu „Na ostrzu noża” gdzie wcieli się w stylistkę, samotną matkę ośmiolatka. Jej partnerem będzie Tomasz Karolak. Film będzie miał premierę już jesienią 2010 (lub jak wynika z filmweb również dopiero 2011 roku)

NA OSTRZU NOŻA to pełna zabawnych zwrotów akcji opowieść o zdolnym, choć pechowym kucharzu Piotrze (Tomasz Karolak), który ku swojemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu sławę i… miłość.
Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), jednak jego była narzeczona Ewa (Iza Kuna) – szefowa działu mody magazynu i przełożona Marty – jest gotowa na wszystko, aby odzyskać względy utalentowanego eks-faceta.

Trzecia produkcja to najszumniej reklamowany „Och Karol”, remake przeboju sprzed lat. Tym razem Małgorzata Socha wcieli się w Marię – narzeczoną głównego bohatera, który ma luźne podejście do wierności.

Trzymamy kciuki i czekamy na premiery!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *