News dnia wczorajszego, którym żyje dzisiaj cała Polska. Więc aż mnie świerzbi, aby cokolwiek napisać w temacie ;)

Perfekcyjna Lady Rozenek-Majdan i jej mąż dojechali (a raczej pokonali setki schodów) jako ostatni i niestety musieli pożegnać się z przygodą.
Para miała najwięcej fanów. Bo jak nie lubić Radzia, który na każdym kroku stopuje swoją Małgonię, wspiera ją silnym ramieniem i co chwilę zapewnia o miłości i pięknym wyglądzie.

Widowisko i salwy śmiechu zapewniała jednak wyżej wymieniona. Od płaczu nad zostawieniem zestawu do pielęgnacji uzębienia, czy powabnych pidżamek, poprzez momenty irytacji “Nie mów do mnie teraz”, aż po zagrzewanie ukochanego do walki.
Nie spodziewałam się, że perfekcyjna i odpicowana Małgosia, która dotychczas cedziła słowa w kolorowych wywiadach aż tak się otworzy.

Już widzę zamówienie na reality show z domu Majdanów ;)

Dla porównania TVN serwuje nam osobę Renaty - “żony” Wojewódzkiego.
I tutaj mam bardzo mieszane uczucia chociaż widzę siłę “Hejtu” na facebooku.
Ostatnio Pascal sam kazał rzucać w siebie jajami, a później - w zasadzie po wykonaniu prośby nie chciał jej podać ręki. Tym razem w pełnej komitywie z chęcią korzysta z pomocy dziewczyn podczas łapania autostopu.
Dlaczego kucharz (lub jego kolega) nie oponował kiedy na drodze pojawiła się Małgonia z Radziem?
Wszyscy siedzą cicho, kamera skierowana na Renatę, która ewidentnie po raz kolejny staje się kozłem ofiarnym (a raczej kozą ;)
Mam wrażenie, że tutaj jest jakaś walka pomiędzy warszawskim światkiem, a kluczem do wszystkiego jest Kuba Wojewódzki, z którym wielu ma na pieńku.

To, że jest okrutnie antypatyczna nie podlega dyskusji (żal mi jej partnerki).

Moimi faworytami zostają Michał Żurawski z przyjacielem i Iza Miko z wzruszonym Leszkiem (cudowna scena kolacji u biednych Wietnamczyków).

Projektant okrutnie działa mi na nerwy. Wraz z Panią Lis momentami zachowują się jak udzielne księżniczki, które nic więcej nie robią tylko narzekają na smród, bród i ubóstwo. Aż chciałoby się rzec: “HELOŁ! Wy jesteście tu tylko kilka godzin, a ludzie u których gościcie i którzy was karmią żyją w warunkach na które kręcicie noskami od pokoleń”.
Niebawem Jemioł/Lis wrócą do swoich apartamentów i zaczną udzielać wywiadów o tym jak Azja ich zmieniła na lepsze. O przepraszam. To już się stało ;)

Reasumując. Żal, że Małgonia z Radkiem odpadli bo naprawdę dało się ich lubić. Jednak w grze zostało sporo ciekawych osobowości, a walka dopiero się rozkręca.