„Małgosia wyłącz grzałkę!” – Czyli Majdanowie odpadli z Azja Express

News dnia wczorajszego, którym żyje dzisiaj cała Polska. Więc aż mnie świerzbi, aby cokolwiek napisać w temacie 😉

Perfekcyjna Lady Rozenek-Majdan i jej mąż dojechali (a raczej pokonali setki schodów) jako ostatni i niestety musieli pożegnać się z przygodą.
Para miała najwięcej fanów. Bo jak nie lubić Radzia, który na każdym kroku stopuje swoją Małgonię, wspiera ją silnym ramieniem i co chwilę zapewnia o miłości i pięknym wyglądzie.

Widowisko i salwy śmiechu zapewniała jednak wyżej wymieniona. Od płaczu nad zostawieniem zestawu do pielęgnacji uzębienia, czy powabnych pidżamek, poprzez momenty irytacji „Nie mów do mnie teraz”, aż po zagrzewanie ukochanego do walki.
Nie spodziewałam się, że perfekcyjna i odpicowana Małgosia, która dotychczas cedziła słowa w kolorowych wywiadach aż tak się otworzy.

Już widzę zamówienie na reality show z domu Majdanów 😉

Dla porównania TVN serwuje nam osobę Renaty – „żony” Wojewódzkiego.
I tutaj mam bardzo mieszane uczucia chociaż widzę siłę „Hejtu” na facebooku.
Ostatnio Pascal sam kazał rzucać w siebie jajami, a później – w zasadzie po wykonaniu prośby nie chciał jej podać ręki. Tym razem w pełnej komitywie z chęcią korzysta z pomocy dziewczyn podczas łapania autostopu.
Dlaczego kucharz (lub jego kolega) nie oponował kiedy na drodze pojawiła się Małgonia z Radziem?
Wszyscy siedzą cicho, kamera skierowana na Renatę, która ewidentnie po raz kolejny staje się kozłem ofiarnym (a raczej kozą 😉
Mam wrażenie, że tutaj jest jakaś walka pomiędzy warszawskim światkiem, a kluczem do wszystkiego jest Kuba Wojewódzki, z którym wielu ma na pieńku.

To, że jest okrutnie antypatyczna nie podlega dyskusji (żal mi jej partnerki).

Moimi faworytami zostają Michał Żurawski z przyjacielem i Iza Miko z wzruszonym Leszkiem (cudowna scena kolacji u biednych Wietnamczyków).

Projektant okrutnie działa mi na nerwy. Wraz z Panią Lis momentami zachowują się jak udzielne księżniczki, które nic więcej nie robią tylko narzekają na smród, bród i ubóstwo. Aż chciałoby się rzec: „HELOŁ! Wy jesteście tu tylko kilka godzin, a ludzie u których gościcie i którzy was karmią żyją w warunkach na które kręcicie noskami od pokoleń”.
Niebawem Jemioł/Lis wrócą do swoich apartamentów i zaczną udzielać wywiadów o tym jak Azja ich zmieniła na lepsze. O przepraszam. To już się stało 😉

Reasumując. Żal, że Małgonia z Radkiem odpadli bo naprawdę dało się ich lubić. Jednak w grze zostało sporo ciekawych osobowości, a walka dopiero się rozkręca.

4 odpowiedzi do “„Małgosia wyłącz grzałkę!” – Czyli Majdanowie odpadli z Azja Express”

  1. Co do Pascala mam to samo odczucie..a wydaje mi się że nikt tego nie widzi… też się cieszył gdy Renata nie pozwoliła się dosiąść Gosi i Radkowi. O ile tak czy tak co do Renaty nie mam mieszanych uczuć tylko negatywne, głównie przez jej odzywki do koleżanki.. to na pewno są zlepki, fragmenty, poza tym może i jest sympatyczna, w końcu Weronika wciąż mimo wszystko ją lubi ale gdyby pewnych kwestii nie wypowiadała to by ich montażysta nie wyłapywał.
    W każdym razie Pascal też nie za bardzo mi podchodzi a jego nikt nie krytykuje..

    Byłam w szoku że Gosia i Radek odpadli… ale jak dla mnie wygrali ten program… w krótkim czasie zjednali sobie tłumy fanów a jeszcze tak niedawno wszyscy chórem Gośkę krytykowali za „He is David Beckham and me is Victoria”.. teraz za to ją kochają… jakie to życie zmienne jest.

  2. Małgonia i jej „odzywki” przeszły u mnie w pracy do normalnych rozmów i teraz bardzo często w pracy słychać „NIE MÓW DO MNIE TERAZ”
    Nawet nasi koledzy w pracy w @ z życzeniami dostali piękny obrazek z tymi słowami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *