Maria Czubaszek nie żyje…

Straszna wiadomość…
Pani Maria była po prostu rewelacyjna. Prawdomówna (chociaż to nie spotkało się z przychylnością tłumów), rezolutna, cyniczna, a przede wszystkim inteligentna.
Uwielbiałam jej sposób postrzegania rzeczywistości.
No cóż – wszystko co dobre w końcu musi się skończyć.

Pani Czubaszek zmarła dzisiaj w wieku 76 lat.

9 odpowiedzi do “Maria Czubaszek nie żyje…”

 1. A ja mam nadzieję, że mimo wszystko zdążyła pojednać się z Bogiem i że przede wszystkim żałowała tych aborcji…

 2. Dla mnie to była osoba bardzo buńczuczna i pewna siebie, te historie z jaką przyjemnością dokonywała aborcji były obrzydliwe:/ zgadzam się z cynamonką, mam nadzieję, że na łożu śmierci czuła żal za te wszystkie podłe słowa

 3. Pani Maria miała naprawdę niewyparzony styl bycia i życia. Myślę, że niepotrzebnie wspomniała o aborcjach (i innych prywatach). Teraz zamiast wspominać ją jako świetną scenarzystkę, autorkę tekstów, czy komika wszyscy zapamiętają jeden z kontrowersyjnych wywiadów.

 4. Kobieta która nie bała się przemijania , kochała parówki , mrożoną latte i Allena i lubiła jeść w nocy , i wiedziała że mlecze to takie kwiatki w które się dmucha , przyszedł w końcu jej Czubaszek życia , ogromna strata dla polskiej satyry i tych którym brakuje dystansu.
  I te jej występy w Drugim Śniadaniu Mistrzów !!!

 5. A ja się zastanawiam nad przyczyną śmierci….. Od miesiąca nie było jej w Szkle. Nie jest napisane, czy nagle, czy chorowała.

 6. Szkoda człowieka, to nie ulega wątpliwości – jednak jej osoba to nie moja bajka. Mam podobne zdanie jak cynamonka i paula.
  Widziałam ją raz w tym serialu, programie nie wiem jak to określić Spadkobiercy wiec pewnie stąd wiadomość o jej śmierci na portalu o serialach 🙂

 7. Nie nam oceniać jakim byla człowiekiem ,ale byla wspaniałym satyrykiem, scenarzystka(byla wspolautorka scenariusza do Brzyduli) a także autorka piosenek.

 8. Pani Maria pracowała przy Brzyduli i Na Wspólnej. Czytałam, że śmieszne powiedzonka Violetty to był jej pomysł. Ja ją uwielbiałam za dystans i poczucie humoru. I za rolę w Spadkobiercach również.
  bggh 😀 Czubaszek życia – Brawo!

 9. To ona wymyśliła Grześka Ziębę w Na Wspólnej , a w Spadkobiercach czy Powtórce z Rozrywki w Trójce też była genialna !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *