Maria i Marta + zdradzający mężowie

W M jak miłość szykują się kolejne zdrady. Tym razem kochanki zniszczą szczęście małżeńskie córek Mostowiaków – Marty i Marysi.
Marta zwierzy się siostrze, że podejrzewa Andrzeja o romans z Sonią. Budzyński coraz częściej będzie spotykał się z kobietą, którą bardzo polubił.

Marysia nie wie jeszcze, że w jej małżeństwie również pojawiła się „ta trzecia”. Po powrocie do Polski Artur spotka się z kochanką, która coraz bardziej naciska aby powiedział prawdę żonie. Rogowski będzie oponował – chce urządzić Marysię i Basię w Warszawie.

Szykują się kolejne rozwody? Okaże się po wakacjach.

3 odpowiedzi do “Maria i Marta + zdradzający mężowie”

  1. nie jestem na bieżąco, powiedzcie jak to z Marysią jest? oni wyjechali wszyscy za granice, miało być tak ze chyba tam kogoś poznała i zostawiła męża który sam wraca do polski, czy coś mieszam? a może inaczej to rozwiązano skoro aktorka postanowiła wrócić?

  2. Tak, Marysia z rodziną wyjechała do Norwegii. Faktycznie na początku (jeszcze kiedy pani Pieńkowska mówiła, że nie wróci do serialu) miało być tak, że Marysia miała tam kogoś poznać, a porzucony Artur wraz z córką mieli wrócić do Polski. W związku z powrotem pani Małgosi stało się jednak inaczej-teraz to Artur zdradza Marysię z koleżanką Marty Teresą, Basia- córka Artura i Marysi jest w Norwegii pod opieką siostry Artura, a Maria wróciła do kraju i choruje na depresję (spowodowaną tęsknotą za rodziną). Na razie wszystko zmierza do tego, że w związku ze zdradą Artura małżeństwo Rogowskich zakończy się rozwodem, ale nie wiadomo co scenarzyści ostatecznie dla nich wymyślą.

  3. rozumiem, czyli do odcinków, w których Marysia zdradza Artura a ten sam wraca do Polski w ogóle nie doszło, bo właśnie kojarzyłam, że tak miało być.. dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienia MikeSnieg 🙂 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *