Mąż czy nie mąż 9 – Wyjazd Michała – streszczenie

Premiera 26 kwietnia 2015.

Marta w ostatniej chwili rezygnuje z randki z Bartkiem, gdy zastaje go siedzącego przy stoliku z Ewą. Przyjaciółka tłumaczy jej, że uwaga, którą kobieta usłyszała, dotyczyła jej osoby, a mężczyzna jest nią zafascynowany. Marta postanawia dać znajomości jeszcze jedną szansę. Bartek niespodziewanie proponuje Michałowi zlecenie – remont jego chatki w Borach Tucholskich. Zgoda oznacza wyjazd na dwa tygodnie i rozłąkę z Zuzią i Martą. Michał wie, że jego obecność nie wpłynie na decyzję Marty dotyczącą ich związku, więc postanawia wyjechać.

Jedna odpowiedź do “Mąż czy nie mąż 9 – Wyjazd Michała – streszczenie”

  1. odc 10:
    artek proponuje Marcie wspólny wyjazd na tydzień do luksusowego hotelu na Seszelach. Ani on, ani ona nie chcą już ukrywać związku. Bartek postanawia skonfrontować się z Michałem. Ten przyjmuje do wiadomości ich plany, a sam zachęca Zuzię do wspólnej wyprawy na Rysy – szlakiem, który piętnaście lat wcześniej pokonał z Martą. Podczas przygotowań do obu wyjazdów Marta wspomina piękne chwile spędzone w górach. Zaczyna zazdrościć córce i jest bliska decyzji o przyłączeniu się do Michała i Zuzi.

    Odc. 11
    Michał wyjeżdża z Martą i Zuzią w góry. Zaniepokojony próbuje skontaktować się z lekarzem Romy, ale rozmowa telefoniczna z czeskim personelem szpitala przypomina komedię omyłek. Po powrocie z wyjazdu relacje Michała i Marty się poprawiają. Zuzia cieszy się z takiego obrotu spraw. Gdy wydaje się, że para się do siebie zbliżyła, Michał odbiera telefon z czeskiego szpitala. Lekarze proszą, by pojawił się w placówce na rozmowę o stanie zdrowia swojej żony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *