Mąż czy nie mąż – zapowiedź i informacje o serialu

Premiera nowości pt.”Mąż czy nie mąż” już 1 marca 2015.

Nic dwa razy się nie zdarza. Z wyjątkiem miłości! Nowy komediowy serial TVN to przewrotne love story o parze do poprawki. W rolach głównych występują Magdalena Schejbal i Marcin Perchuć.

Marta (Magdalena Schejbal) i Michał (Marcin Perchuć) przez lata byli szczęśliwą, kochającą się parą. Ona – „dziewczyna z ikrą”, wrażliwa i inteligentna. On – uroczy typ wiecznego chłopca, życiowy optymista. Stworzyli rodzinę, razem mieszkali, pracowali i wychowywali córkę – Zuzię (Magdalena Żak). Nigdy nie podjęli decyzji o małżeństwie, bo formalności miały dla nich znaczenie drugorzędne. Jednym słowem – byli parą na medal. Pewnego dnia Michał odchodzi do innej kobiety. Ale… nie na długo.

„Mąż czy nie mąż” to pełen ciepłego humoru obraz pary, która usiłuje odbudować swoje uczucia po zdradzie i rozstaniu. Historię tych dwojga poznamy w momencie, kiedy potulny i pełen wyrzutów sumienia mężczyzna za wszelką cenę próbuje odzyskać kobietę, którą naprawdę kocha. Marta otwiera przed Michałem drzwi, ale nie serce. Michał nie zamierza się poddać i gotów jest walczyć o rodzinę za wszelką cenę. Marta doskonale wie, że teraz to ona rozdaje karty. Mimo przepaści, która ich dzieli, oboje zgadzają się co do jednej sprawy: najważniejsze jest szczęście ich córki, Zuzi. Dla niej będą w stanie wypracować kompromis i nadać swojej relacji nową formę. Marta godzi się, aby były partner wprowadził się na piętro ich wspólnego domu.

Jak wiele prawdy jest w zasadzie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? „Mąż czy nie mąż” to serial, który w sposób lekki, ale prawdziwy opowiada o uczuciach. To spojrzenie na odwieczny i uniwersalny problem – czy para może odbudować swoje uczucie, gdy jeden z partnerów okazuje się niewierny. A także historia nastolatki, która bardzo chce, aby rodzice do siebie wrócili.

Scenariusze do serialu „Mąż czy nie mąż” powstały na podstawie kanadyjskiego serialu „Un sur 2”. Pierwsza polska seria została zaplanowana na 13 odcinków. Reżyserem jest Paweł Maślona, autorem zdjęć Cezary Stolecki.

OBSADA: Marta (Magdalena Schejbal), Michał (Marcin Perchuć), Zuzia (Magdalena Żak), Karol (Krzysztof Stelmaszyk), Ewa (Magdalena Boczarska), Czarek (Mirosław Kotowicz), Kinga (Monika Pikuła), Misia (Ewa Telega).

7 odpowiedzi do “Mąż czy nie mąż – zapowiedź i informacje o serialu”

  1. Mnie się podobają oba zwiastuny i oba seriale. Czekam jednak na premierę, aby wyrazić swoją opinię 🙂
    Cieszę się, że TVN postawił na nowości i to nie „paradokumentalne”…

  2. Kundzia no właśnie nie… Nie rób scen o 21:30, czyżby po 22:30 – to byłoby dziwne. Może dzień się TVNowi pokręcił 😉

  3. Odcinek 1

    Poznajemy parę, która swój związek buduje na nowo. Marta i Michał przez lata byli kochającą się parą. Stworzyli wspaniałą rodzinę, razem mieszkali, pracowali i wychowywali córkę – Zuzię. Nigdy nie podjęli decyzji o małżeństwie, bo formalności miały dla nich znaczenie drugorzędne. Status żony i męża nie był im potrzebny – łączyło ich bardzo wiele. Wspólna córka, wspólny dom i wspólny biznes! Pewnego dnia, Michał odszedł do innej kobiety. Teraz wraca i prosi Martę o drugą szansę. Czy ją dostanie? W odcinku poznamy również tatę Marty, przyjaciela Michała – Czarka oraz przyjaciółkę Marty – Ewę. Czarek wraz z żoną kibicują powrotowi Michała do Marty. Chcą, aby był szczęśliwy i mógł wreszcie opuścić ich kanapę, którą już od jakiegoś czasu – „tymczasowo”- zajmuje. Z kolei Ewa jest względem Michała podejrzliwa i nieufna. Boi się, że jeśli jej przyjaciółka wróci do Michała to znowu będzie miała złamane serce. Decyzja ostatecznie należy do Marty. A ta decyduje się przyjąć Michała z powrotem … Mężczyzna wprowadza się na piętro ich wspólnego domu, na skrupulatnie określonych warunkach. Zaczyna się!

    filmpolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *