Mężczyźni w Przyjaciółkach

Od dawna wiemy, że w roli męża Anki (Magdalena Stużyńska) wcieli się Bartek Kasprzykowski.
Przed laty ustalili, że on robi karierę, a ona zajmuje się domem. Teraz, gdy dzieci podrosły, a mąż wraca coraz później do domu Anka nie wie jak się odnaleźć w nowej sytuacji. Strach, żal i rozczarowanie próbuje zagłuszać alkoholem.
Inga (Małgorzata Socha) została porzucona przez męża dla młodszej kobiety. W roli byłego zobaczymy Adama Krawczyka.

Niespodziewanie na zjeździe klasowym odżyją nie tylko wspomnienia, ale i dawne miłości. Rafał (Michał Rolnicki) zakocha się w Indze niej na nowo. Jednak jej serce mocniej zabije do Piotra (Mariusz Zaniewski).

Patrycja (Joanna Liszowska) – kobieta wulkan, która dobrą energią zaraża wszystkich wokół. Wydawałoby się, że ma wszystko, czego pragnęła: świetną pracę – prowadzi salon fryzjerski, ma fantastycznego pracownika Stempla (Tomasz Stępień), kochającego mężczyznę Michała (Marcin Rogacewicz), grono przyjaciół. Czy Patrycja rzeczywiście jest szczęśliwa? Po pierwsze pomysł Patrycji na biznes nie podoba się jej matce, która uważa, że dziewczyna powinna w życiu mierzyć wyżej. Co więcej Patrycja czuje, że utknęła życiowo. Mimo że jest w udanym związku z Michałem (Marcin Rogacewicz) to bardzo pragnie ślubu i dziecka. Przed ołtarz Michałowi się jednak nie spieszy, a ciąża pomimo wielu starań się nie przydarza… Czy Patrycja wreszcie doczeka się pierścionka zaręczynowego? Czy na świecie pojawi się jej wymarzone dziecko? I czy w rzeczywistości to wszystko okaże się takie proste i piękne jak w marzeniach Patrycji?

Wojtek (Lesław Żurek) pojawi się w życiu Zuzy (Anita Sokołowska). Czy spotkany w serwisie naprawy laptopów mężczyzna zdobędzie serce karierowiczki? Jeszcze nie wiadomo.

Przyjaciółki od 6 sierpnia w Polsacie.

fot.Polsat S.A.

6 odpowiedzi do “Mężczyźni w Przyjaciółkach”

  1. Lesław Żurek – z jego udziału cieszę się najbardziej.
    Dalej nie mogę przeboleć, że nie będzie 2. serii „Układu Warszawskiego” „(

  2. Nie lubię Liszowskiej i Zaniewskiego. Ale obejrzę z ciekawości pierwszy, może i drugi odcinek. Może nie będzie tak źle… 🙂

  3. Na pewno będę oglądać, ale para Liszowska i Rogacewicz cały czas mnie zastanawia:) Naprawdę tylko ja mam wątpliwości?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *