Michał aresztowany! Majka 167-170

Serial dobiega końca. Jak potoczą się losy Majki i Michała? Czy to już koniec intryg Aleksandry?
Za co Michał zostanie aresztowany?
Przeczytajcie streszczenia.

167
Anna i Róża popierają decyzję Majki o przywróceniu Duszyńskiemu prawa do Basi. Wiktor obawia się, że Michał i Adam odkryją, że to on jest odpowiedzialny za podejrzaną transakcję. Aleksandra uspokaja go, że jeśli tylko nie będzie zwracał na siebie uwagi, jest poza podejrzeniami. Kasia odbiera list z oficjalnymi wynikami konkursu. Michał jest wstrząśnięty. Okazuje się, że tajemniczy Wiśniewski, któremu wpłacono pieniądze z firmowego konta, to jeden z członków jury. Wkrótce Duszyński odkrywa w historii transakcji konta coś, co przykuwa jego uwagę.

168

Michał sprawdza historie transakcji na firmowym koncie. Odkrywa podejrzane przelewy. Opowiada o wszystkim Majce i decyduje się zgłosić sprawę policji. Jego plany krzyżuje telefon od matki, która informuje go, że w firmie ojca dzieje się coś złego. Anna umawia się na spotkanie z Kotowskim. Dowiaduje się, że uniknęli eksmisji tylko dzięki Michałowi. Władysław odczytuje umowę darowizny Kazimierza Duszyńskiego, z której wynika, że gdyby Michał nie uznał dziecka poczętego w wyniku inseminacji, firmą zarządzać będzie Aleksandra. Policja aresztuje Michała.

169

Majka i Lilka próbują dociec, kto stoi za aresztowaniem Michała. Podejrzewają, że jeden z pracowników firmy działa na usługach konkurencji. Olkowicz rozmawia z komisarzem Kozłowskim. Chcąc ratować ukochanego opowiada mu, jak uratował jej rodzinę przed eksmisją i poświecił swoje oszczędności. Jej słowa naprowadzają policjanta na trop przelewów, których Wiktor dokonał za namową Stefana. To jeszcze bardziej pogrąża Michała.

170

Kozłowski stawia Michałowi kolejne zarzuty. Majka nie dostaje pozwolenia na odwiedzenie ukochanego w areszcie, gdyż według śledczych jest powiązana ze sprawą. Michał opowiada matce, że absurdalne oskarżenia pochodzą prawdopodobnie od Majki. Lucyna nie szczędzi jej przykrych słów, po czym ostrzega przed nią Adama. Mężczyźnie trudno uwierzyć w to, co mówi. Nie wie, jak zachować się względem dziewczyny wspólnika.

fot.http://majka.plejada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *