Międzynarodowy Dzień Pocałunku – Top 10

To już dzisiaj 🙂 Ponieważ całuśne święto wypada 28 grudnia. W serialach całują się, a jakże. Wybrałam dziesięć pocałunków, które wydarzyły się w polskich serialach i wywarły na mnie wrażenie. Kolejność jest przypadkowa.
A kto Waszym zdaniem całuje się najlepiej? A może nie możecie patrzeć na jakąś parę, która wymienia czułości na małym ekranie?
Zapraszam do komentarzy.

Starałam się wybrać  pocałunki z najnowszych seriali, które widzieliśmy na przestrzeni ostatniego roku (lat).

Wiktoria Leszczyńska i Łukasz Barański

Dziewczyna zerwała z chłopakiem, który nie poddawał się i wystawał pod jej oknami. Kiedy w końcu wyszła go uspokoić scena zakończyła się romantycznym pocałunkiem. Trzymam kciuki za tą parę. Mimo, iż w ostatnich odcinkach nie byli ze sobą – świąteczny gest z setkami świeczek ułożonymi pod oknem chłopaka, który tworzył napis „Kocham Cię” dobrze rokuje. Może jednak doczekamy się nowych odcinków?

Artur – Dorota – Hotel 52

Załamany wizytą wujka pedofila Artur rzucił się w ramiona swojej byłej dziewczyny – Doroty. Najgorsze, że świadkiem zdarzenia była Natalia. Jak widać w ostatnich scenach drugiego sezonu pocałunek nie przekreślił związku Artur&Natalia. Co jednak zrobi zakochana Dorota? Zobaczymy już w marcu.

BrzydUla i Marek

Pierwszy pocałunek w samochodzie był jednym z najbardziej wyczekiwanych przez fanów seriali. Ula jeszcze przed przemianą wbiła się w usta zaskoczonego przełożonego. Tysiące komentarzy pod zdjęciem, wyrazy zachwytu, zdumienia fanów serialu… Oj działo się, działo…

Daria i Dawid – KSD

Braniecka zawsze mocno wspierała męża. Dla niego przeniosła się nawet z Warszawy do Łomży. Ale mężczyzna nie chciał z nią uprawiać seksu. Po powrocie do Warszawy kobieta szybko uległa przystojnemu Dawidowi. Pierwszy pocałunek mocno naładowany erotyzmem. Jednak romans został szybko zakończony.

Ewa Bartek – Szpilki na Giewoncie

Mimo początkowej niechęci do góralskiego grajka jego magnetyzm w końcu dopadł Ewkę. Pocałunków między tą parą było sporo. Na wyróżnienie zasługuje ten na Krupówkach na sławetnym mostku.

Oksana i Piotr – Usta usta


Pocałunek z problemami. Dziewczyna dopinguje Piotra, który stoi na bramce w piłkarskiej reprezentacji gejów. Niestety pocałunek zostaje zauważony przez graczy drużyny przeciwnej. I na nic wyjaśnienia Nowaka, że jest homoseksualistą. Takie pocałunki gejom się nie zdarzają.

Staszek i Aśka – Ratownicy

Spotkanie w barze, gdzie chłopak podszył się za Ratownika GOPRu miało swój finał w sypialni. Pocałunki były bardzo erotyczne. A rano okazało się, że Staszek spędził noc ze swoją kuratorką.

Marta i Janusz – Na Wspólnej

Przystojny pilot mocno zawrócił w głowie redaktorce TVN Warszawa. Wspólne spotkania, rozmowy, spacery i kobieta zapomniała, że w domu czeka na nią mąż i synek. Przełomem okazał się obiad ugotowany przez syna Janusza. A na balkonie mężczyzna delikatnie pocałował Panią Hoffer. Ona… odwzajemniła pocałunek!

Majka i Michał

Pocałunków tej pary widzieliśmy sporo. Jednak po wielu perypetiach, rozstaniach i powrotach najważniejszy pocałunek zobaczyliśmy w finale. Dlaczego najważniejszy? Bo przypieczętował ślub głównych bohaterów.

Bronek i Wanda Czas honoru

Para wspierała się, chroniła i walczyła o siebie i swój związek w każdym odcinku. Ja wyróżniam pocałunki w klasztorze, gdzie ukrywała się kobieta. Pospieszne, kradzione chwile czułości.

Z okazji Dnia pocałunku życzę sobie i Wam tylko tych najlepszych buziaków 😀

fot.http://www.szpilkinagiewoncie.polsat.pl, tvp, mobini.pl, hotel52polsat.pl

6 odpowiedzi do “Międzynarodowy Dzień Pocałunku – Top 10”

  1. ja nienawidzę Ciachorowskiego. Nie potrafił się całować 🙂 Lubię Martę z M jak miłość i Budzyńskiego jeszcze 🙂 Ale najfajniejsze pocałunki to oczywiście Marek i ulka Brzydulka 😀

  2. Fajne zestawienie 😀 Najgorsze pocałunki to w Klanie. Zyta i Michał to jakby ktoś smutną rybę lizał 😉 Brzydula fajne pocałunki sprzed metamorfozy.

  3. a ja choć jestem wielką fanka Brzyduli to te pierwsze pocałunki mi jakoś nie pasowały.. jakoś tak dziwnie mi się oglądało, później np. w SPA już mi się podobało. Tylko ten pierwszy był taki dla mnie dziwny 🙂

    Za to sceny Staszka z Aśka z Ratowników były świetne.

  4. Lubie pocalunki z Ratownikow, Brzyduli i Usta usta gdzie calowalo sie wiele par 🙂 takiego naj to nie mam 🙂 Kiedyś tez emocje byly wielkie z pocalunkiem Magdy m z piotrem 🙂 tez zycze miłych całusków :*

  5. Hmmm…ja się nie mogę zdecydować pomiędzy Majka i Michałem, Ulą i Markiem oraz Martą i Januszem. Stawiam jednak na Brzydulę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *