Miłość nad rozlewiskiem – powroty i ślub w ostatnim odcinku

Streszczenie ostatniego odcinka. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń szykuje się podwójny ślub. Czy happy end i wysoka oglądalność da tej pozycji trzecią serię? I czy autorka książek zgodzi się pozwolić TVP1 dalej pracować nad scenariuszem serialu? Po ostatnich wydarzeniach wydaje się to niemożliwe.
Jednak nic nie jest jeszcze przesądzone.
Kuba ma nadzieję, że uzyska dofinansowanie dla swojego wieszakowego interesu. Gdy ten plan zawodzi, rozczarowany chłopak chce odwołać ślub z Marysią. Małgosia wspólnie z Konradem i rodzicami Kuby rozważają, w jaki sposób mogą pomóc swoim pociechom. Sławek postanawia, że zaopiekuje się Rysiem. Paula wreszcie uświadamia sobie, że chce spędzić z Majem resztę życia. Orest jest niepocieszony. Szczęśliwe Marysia i Paula planują wspólny ślub nad rozlewiskiem. Tymczasem Róża chce prosić organistę Macieja, by wrócił do Pasymia. Razem z członkami chóru szykuje dla niego niespodziankę. Henryk Piernacki zamierza odszukać Ewę Stern i wyznać jej swoje uczucia. Konrad jedzie na ślub córki. W drodze kłóci się z Adą i wysiada z samochodu. Małgosia zaprasza Janusza na przyjęcie weselne.

Ostatni odcinek serialu – 5 grudnia 2010

fot. Engelbrecht/AKPA

7 odpowiedzi do “Miłość nad rozlewiskiem – powroty i ślub w ostatnim odcinku”

  1. Róża chce powrotu organisty? a to niespodzianka 🙂
    Konrad kłóci się z Adą.. a Gośka zaprasza Janusza na ślub.. pewnie zostawia otwarte zakończenie bo za dużo tu kluczowych wątków jak na jeden odcinek…

  2. Betylii, a Antek Królikowski wygląda na tym zdjęciu tak, jakby się zastanawiał `dlaczego ja gram w tym żałosnym serialu?` 😀

  3. hehe faktycznie minę ma ciekawą 🙂 zresztą jak sie przyjrzeć temu zdjęciu to tam wszyscy skwaszeni, nawet państwo młodzi na swoim podwójnym ślubie wyglądają bardziej jak na pogrzebie..

    a Królikowski swoją rolą niestety w znacznym stopniu przyczynia sie do „żałosności” tego serialu.. przynajmniej moim zdaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *