Miron i Dorota są parą?

Streszczenia wyraźnie na to wskazują. Już po ostatnim odcinku wiemy, że Piotr nie zachował się fair wobec dziewczyny, w której jak twierdził zaczął się zakochiwać i spędził noc z Martą, która jak przyznała się w jednym z epizodów jest „łatwa”.
W kolejnym odcinku nieświadoma niczego Dorota stara się porozmawiać z ukochanym i zaprasza go na randkę. Ale po tytule „Faceci to świnie” możemy spodziewać się końca tej znajomości.

Oczywiście cała szkoła huczy od plotek o romansie Piotra i Marty ale nikt nie poinformował samej zainteresowanej. Ze szpitala wraca Miron. Dorota najbardziej przejmuje się jego stanem zdrowia. Uważa, że znowu może próbować popełnić samobójstwo.

Jednak w odcinku z 18 listopada nastąpi zmiana w miłosnych parach. Miron stara się zmieniać swoją ukochaną. Czyli Dorota zwiąże się z Mironem?
Delikatnie wpływa na jej wygląd, żeby upodobnić ją do swojej zmarłej dziewczyny. Kiedy tancerka odkryje jego zamiary wybuchnie awantura.

Co sądzicie o nowych parach Dorota-Miron i Marta-Piotr?

(fot. G. Spała) tvp.pl

8 odpowiedzi do “Miron i Dorota są parą?”

  1. Ja też myślałam, że to będą tylko plotki….. A jak się okazuje,
    nieźle się porobiło 🙁 Mam nadzieję, że zrozumieją swoje bzdurne zachowania i wrócą do siebie (czyt. Piotr z Dorotą) .

  2. a moim zdaniem to już by było ok. Jeśli Piotr ta świnia nie mógł poczekać tylko odrazu rzucił się ta tę latawice marte to Dorota nie powinna do niego wracać i niech Piotruś cierpi. Jakby naprawde ją kochał to nigdy by takiego czegoś nie odwalił. A miron nawet fajny:)))

  3. Miron – sliczny chłopak, delikatny wobec Marty i potrafił sie znalesc- dziekując jej za to co zrobiła – ratujac go. Jest to fascynująca postac- intryguje jego cierpienie, jak walczy sam ze soba. Myslę ze stworza swietną parę. Powinni dac nauczke temu palantowi Piotrowi. Piotr to zwykły bawidamek – latawiec. Nie widzę w nim uczucia tylko chec przespania sie z dziewczyną. Miron pokazał ze mozna kochac naprawdę – ze mozna poswiecic zycie za kogos. To cudowna piekna postac. Swietny wzór dla młodych podobnych do cymbała Piotra. Czekam z niecierpliwoscią co będzie dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *