Miron próbuje popełnić samobójstwo

Krzysztof prowadzi zajęcia na temat przedstawiania śmierci na scenie. Dochodzi do konfliktu z Mironem, który pod wpływem traumatycznych wspomnień (śmierć dziewczyny) zachowuje się nieznośnie. Krzysztof dodatkowo rozdrażniony z powodu alergii, traci panowanie nad sobą i wyrzuca Mirona z klasy. Miron próbuje popełnić samobójstwo.

Co jeszcze zobaczymy 21 października

Chłopak bardzo porusza wszystkich w szkole, a Krzysztof nie może się wyzbyć poczucia winy. Pomaga mu rozmowa z Heleną i Alicją. Dorota próbuje jakoś załagodzić niezręczną sytuację z Piotrem, jaka miała miejsce w hotelu. Nie ma jednak odwagi mu powiedzieć, że nie mogła się z nim kochać, ponieważ obok był ojciec z prostytutką. Bez tej informacji zachowanie Doroty jest dla Piotra nadal niezrozumiałe. Dochodzi do zerwania. Sylwia ma zamiar wziąć udział w konkursie na DJ w radiu. Ponieważ nie zna się na współczesnej muzyce młodzieżowej, prosi Roberta, by został jej asystentem. Robert mimo początkowych oporów godzi się i w ostateczności to on zostaje wybrany na DJ. Do Jerzego przybłąkał się mały kotek. Jerzy ku zaskoczeniu współmieszkańców przyprowadza kota do domu. Marzy o czymś stałym w życiu. Okazuje się jednak, że Krzysztof ma alergię na kota. Na szczęście kot ma właścicielkę i Jerzy musi go oddać.

fot.tvp.pl

3 odpowiedzi do “Miron próbuje popełnić samobójstwo”

  1. Admin liczę na newsa po wczorajszych Tancerzach… ciekawa jestem Waszych opinii.. bo dla mnie niektóre wczorajsze akcje to jakieś nieporozumienie..

  2. Czytałam to streszczenie przed emisją i byłam nieco zdziwiona, że Krzysztof wyrzuca Mirona z zajęć a ten idzie popełnić samobójstwo.. coś mi tu nie pasowało, w rzeczywistości okazało się zupełnie inaczej… już kiedyś spotkałam się z podobnymi niejasnościami, osoba odpowiedzialna za te streszczenia powinna rzetelniej wykonywać swoją pracę.. nie wiem czy jest to streszczenie z Telemagazynu czy ktos inny to tworzy..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *