Mocne weekendowe ramówki na wiosnę 2012 Co będziecie oglądać?

Wiosenne weekendy mocno podzielą widownię. Wszystkie stacje postanowiły w soboty i niedziele wystawić swoje najmocniejsze pozycje. Tradycyjnie nikt nie postawił na piątek.
W soboty po 20:00 pojawi się jedno z „talent show Polsatu”. Nie wiadomo czy będzie to “Tylko muzyka. Must be the music”, czy nowy taneczny show – “Tylko taniec. Got to dance”. TVP2 stawia na kolejną edycję „Bitwy na głosy”, a TVN na soboty przenosi swój największy hit – „X-factor”. Tylko TVP1 postawiła na serial. Tym razem będzie to „Komisarz Aleks” z Jakubem Wesołowskim w roli głównej.

Równie ciekawie przedstawia się niedzielna ramówka.

Po 20:00 zobaczymy drugi program Polsatu (muzyka lub taniec), TVP1 pokaże 6 serię Ranczo. „Prawo Agaty” TVN-u również dostało godzinę 20:00. TVP2 pozostawiła w ramówce „Kabaretowy Klub Dwójki”, a po 21:00 rozpocznie emisję nowości pt.”Aida”.

Co będziecie oglądać?

fot.se.com.pl

6 odpowiedzi do “Mocne weekendowe ramówki na wiosnę 2012 Co będziecie oglądać?”

  1. `Prawo Agaty` o 20?! A `Układ warszawski` leciał koło 23! :/ Ciekawe, komu zależało na „uwaleniu” `Układu…` z powodu niskiej oglądalności?!

  2. na pewno bede ogladac Must taniec i spiew. I teraz mam dylemat. Na pewno prawo Agaty bedzie za darmo na playerze. A ciekawe jak bede ogladac Ranczo. Bedzie za darmo Ranczo 6 na jakims playerze?

  3. no wlasnie! zgadzam sie z wnerwiona!
    btw po trudnym tygodniu w piatek kiedys nie mialam co ogladac, ale po tym jak na dobre i na zle sie zmienilo(tam naprawde ostatnio sie dzieje!) wreszcie jest cos fajnego:)

  4. Zgadzam się, „Na dobre…” to jeden z niellicznych seriali jakie oglądam 😉 dlatego dobrze, że wpiątek nic nie ma. Może zerknę z ciekawości na „Prawo Agaty”, reszta mnie nie interesuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *