Moja obsada czyli „Chyłki i Zordony”

Dopiero Wy (i szwagierka 😉 przekonaliście mnie do książek Mroza.
Będę czytać, jak tylko dostanę w ręce i pokonam przeziębienie.

Serial się kręci.
Poniżej możecie wpisywać TYPY obsadowe. Kogo widzielibyście w poszczególnych rolach?
bggh – Dziękuję 🙂

I
bggh:
Ja też oczywiście kocham Mroza, to popcornowa rozrywka, mięsista, angażującą i nie obrażająca intelektu. Niestety i stety, to Bonda i Mróz przywracają wiarę w czytanie w tym kraju. Mój wybór obsady wygląda następująco:

Chyłka – Magdalena Cielecka/ Niegdyś Magdalena Czerwińska dopóty wierzyłem, że to brunetka/Małgorzata Kożuchowska
Zordon – Marcin Kowalczyk/ Michał Mikołajczak/ Marcin Korcz/ podejrzewam że będzie to Marcel Sabat, można przeczytać na instagramie, że aktor odgrywający rolę Zordona ma nazwisko na literę „S”.
Żelazny – Krzysztof Stelmaszyk
McVay – Iain Glen (W końcu, kto zagrał u Skolimowskiego ?) Prawdziwe, niespełnione marzenie, Mróz mógłby się odezwać do rzeczonego pana.
Langer – Mateusz Więcławek/ Piotr Żurawski (Gąsiorowska się wygadała że jej mąż tam gra, czyżby jego ?)
Kormak – Mateusz Trembaczowski
Anka z recepcji – Adriana Kalska
fot.Aszdziennik

31 odpowiedzi do “Moja obsada czyli „Chyłki i Zordony””

 1. elena: (cytat)
  Szeptycki na plus. Nie wiem czy są tu fani Remigiusza Mroza, ale widziałabym go w roli Zordona w “Chyłce”

 2. bggh: Mój wybór obsady wygląda następująco:
  Chyłka – Magdalena Cielecka/ Niegdyś Magdalena Czerwińska dopóty wierzyłem, że to brunetka/Małgorzata Kożuchowska
  Zordon – Marcin Kowalczyk/ Michał Mikołajczak/ Marcin Korcz/ podejrzewam że będzie to Marcel Sabat, można przeczytać na instagramie, że aktor odgrywający rolę Zordona ma nazwisko na literę “S”.
  Żelazny – Krzysztof Stelmaszyk
  McVay – Iain Glen (W końcu, kto zagrał u Skolimowskiego ?) Prawdziwe, niespełnione marzenie, Mróz mógłby się odezwać do rzeczonego pana.
  Langer – Mateusz Więcławek/ Piotr Żurawski (Gąsiorowska się wygadała że jej mąż tam gra, czyżby jego ?)
  Kormak – Mateusz Trembaczowski
  Anka z recepcji – Adriana Kalska

 3. Serię z Chyłką uwielbiam, moje typy to:
  1. Chyłka- Cielecka lub Żulewska, chciałabym Kożuchowską ale chyba nie tym razem.
  2. Zordon- Każdy z ww mógłby go grac, obstawiam Michała Mikołajczaka, na coś musi się przydać Azja Express
  3. Żelazny- pełna zgoda
  4. fajnie byłoby
  5. Piotr Żurawski
  6,7 nie mam pojęcia, może być ktokolwiek, patrząc na komputerowca w swojej pracy obstawiałabym kogoś w typie łysięjącego Harrego Pottera.

 4. 1. Chyłka- tak jak bardzo wiele osób Magdę Cielecką, myślę że w tej roli dobra była Agata Kulesza, ale już gra w innym serialu
  2. Zordon- pewnie Mikołajczak
  3. Żelazny-ok
  4. Mc Vay- Mariusz Bonaszewski
  6. Langer- Marcin Czarnik
  7. Kormaczysko- fajnie zagrał w Singilece komputerowca Daniel Guzdek, myślę ze i tu by się sprawdził w roli oderwanego od rzeczywistości speca od świata wirtualnego

 5. Chyłka – wcześniej widziałam ją jako Olę Popławską/Tamarę Arciuch, Magda Popławska też mogłaby nią być
  Zordon – Szeptycki, ale pewnie się okaże, że to Mikołajczak

 6. Zmieniam, tak po głębszym zastanowieniu, Chylkę powinna zagrać Zulewska lub Kożuchowska, Popławska Magda też ok, zupełnie nie widzę w tej roli Kuleszy, chociaż zagrałaby świetnie. Na Instagramie Mroza pokazana jest blondynka, dlatego wszyscy obstawiają Cielecka

 7. Moja Chyłka to Anita Sokołowska/Aleksandra Popławska, ale skoro jest blondynką… Nie chciałabym żeby zagrała ją inna aktorka niż wymieniana tu Dygant, Cielecka lub Magdalena Popławska.
  „Można przeczytać na instagramie, że aktor odgrywający rolę Zordona ma nazwisko na literę “S”. – naprawdę? Sabata ani Szeptyckiego w tej roli nie widzę. Jeśli aktor z nazwiskiem „na S” to tylko Tomasz Schuchardt. Mój pierwszy typ to oczywiście Michał Mikołajczak, później pomyślałam też o Filipie Pławiaku. Zordon o twarzy kogoś z tej trójki ucieszyłby mnie najbardziej.
  Zastanawiałam się nad postaciami Kormaka i Langera i o ile do pierwszego nie mogę dopasować żadnego aktora, o tyle czytając „Chyłkę” Langerem w mojej głowie był/jest Wojciech Zieliński.

 8. Dla mnie najbardziej do roli Chylki pasowala by Magdalena Bkczarska, jak patrzę na jej zdjeciq na Instagramie to eweidentnie widzę w niej Chylke. Cielecka tez moze byc ale uwazam ze jest juz odrobinę za stara. Slyszlam ze ponoc Filip Plawiak ma grac Zordona no nie do konca mi sie to widzi a moze to tylko ploty.W kazdym razie ja w twj roli widziałbym Korcza lub Michala Malinowskiego. Przeczytalam wszystkie 8 czesci od deski do deski i szczerze to boje sie ekranizacji, mam nadzieje ze nie zrobią czegos takiego jak z filmem Uwiklanie na postawie książki Miłoszewskiego. Oby tylko przeniesione zostaly cytaty i osobowosc Chylki. Zastanawia mnie jaki to bedziejestem.

 9. dim- Wojciech Zieliński rzeczywiście pasuje na Langera, Chyłka to kobieta ok 40 letnia, więc Cielecka, Kulesza, Kożuchowska nie pasują, chociaż dobry makijaż, odpowiednie światło to kto wie? Wspomiałaś Dygant, dla mnie zupełnie ona nie pasuje. Wydaje mi się że Chyłka musi mieć bitch face, ale jest na pewno ładna, a Dygant po przeróbkach twarzy wygląda co najmnej dziwnie.

 10. Kormak – Kamil Przystał
  Langer – Przemysław Bluszcz, chociaż chyba powinien to być ktoś młodszy
  Zordon – Korcz, ewentualnie Szeptycki

 11. Chyłkę gra Cielecka a Zordona Pławiak
  Oprócz tego w obsadzie są Warnke, Stramowski, Żebrowski, Bobrowski, Żurawski, więc wśród nich można teraz stawiać kto kogo gra 🙂

 12. Pojawiło się info na jakiejś stronie kto jest w obsadzie, vod coś… nie pamiętam, ale pamiętam, że tacy aktorzy byli wymienieni. A jeśli chodzi o główną parę to przyznaje, ze to moje prywatne śledztwo 😉

 13. od bggh:
  Te pierwsze typy, są oczywiście moje reszta to wymieniane przez kogoś
  Więc tak :
  Chyłka – Cielecka
  Zordon – Kowalczyk
  Langer – Więcławek

 14. Wcale nie powiedzialabym ze w przeciwienstwie na fejsie czy insragramie jest duzo pozytywnych komentarzy napewno sa w przewadze.

 15. No nie wiem śledzę temat i na fejsie naprawdę jest sporo pozytywów. Mnie w kazdym razie pasuje, na początku uważałam ze aktorka powinna być młodsza niż Cielecka( klilka lat temu… ok 🙂 ale po zastanowieniu wydaje mi się ze jest idealnie dobrana.

 16. Premiera w połowie listopada, w obsadzie m.in Filip Pławiak, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Szymon Bobrowski i Jakub Gierszał. Osią 7-odcinkowego serialu będzie fabuła drugiego tomu – „Zaginięcie”. Jeśli Pławiak jest Zordonem to osobiście jestem zadowolona z głównej pary aktorów. A Gierszał? Nawet pasuje na Kormaka, wyglądałby przednio w lenonkach 😉 Cóż, jak to się wszystko finalnie poukłada przekonamy się za jakiś czas, ja jestem dobrej myśli.

 17. Z jednej strony myślę, że Player od TVNu chce być odrobinę jak Showmax, czy Netflix. Alę po waszych recenzjach i zaangażowaniu waham się, czy nie byłby z tego dobry, komercyjny serial cotygodniowy? Jak myślicie?
  Player.pl wykorzysta szansę na zarobek?

 18. Cotygodniowy serial z Chylką przyciągnąłby wielu widzów, na pewno. W tej chwili mamy Diagnozę i niedzielne seanse Pułapki i za chwilę Pod powierzchnią, przydałby się jeszcze nowy serial w tygodniu może nawet 2.

 19. Ja slyszlam ze Chylka ma trafic na antene glowna w wiosennej ramowce a najpierw byc emitowana w player.pl, gdzie to puszcza nie ma dla mnie znaczenia i tak obejrze. Podoba mi sie ze sezon ma miec mniej odcinkow bo z jednego tomu 13 odcinkow nie dali by rady nakrecic – ale juz jestem rozczarowana ze zaczynaja od srodka (chociaż uwazam ze drugi tom jest o niebo lepszy od pierwszego)

 20. Z całym szacunkiem do pani Cieleckiej ale w książce Chyłka to kobieta na widok której facetom opadają szczęki i jest mocno sukowata.
  W moim wyobrażeniu dużo wyższa i z biustem coś jak Martyna Wojciechowska tylko nie taka grzeczna 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *