Kolejna prapremiera za mną - Na dobre i na złe możecie oglądać za darmo w serwisie VOD.
Co sądzicie o takim rozpoczęciu sezonu?
Kilka słów poniżej.
UWAGA na WIELKIE Spoliery!

Tytuł “Czerwone wesele” nie jest przypadkowy. Kojarzycie Grę o Tron i jedną z najbrutalniejszych w historii serialu scenę? Widać, że scenarzyści czerpią z zagranicy pełnymi garściami - i bardzo dobrze!

Kolejnym plusem jest utrzymanie w tajemnicy śmierci jednego z głównych bohaterów aż do końcówki sierpnia.
Brawo! Do tej pory w Polsce tak ważne informacje wyskakiwały z każdego zakątka internetu i człowiek miał zepsutą przyjemność z oglądania odcinka.
Shonda byłaby z Was dumna ;)

Czy będę tęsknić za Janem? Niekoniecznie.
Krzysztof Kwiatkowski zdecydowanie nie był moim ulubieńcem. Przy całej brygadzie wyraźnych, krwistych postaci z mocnymi charakterami Janek wypadał słabo i mdło. Ciągłe problemy z hazardem, długami itp. robiły się męczące. Miałam wrażenie, że aktor został w Leśnej Górze, aby odbierać przesyłki z pewnej firmy windykacyjnej.
Miłość i Ola… Może nie będę już dręczyć ;)

Nie zżyłam się, aczkolwiek to nie oznacza, że nie jestem w szoku po odcinku 641. Na dobre i na złe mocno nawiązało do dwugodzinnych finałów Chirurgów, w których trup słał się gęsto, a widownia obgryzała z nerwów pazury.

Mam pewne obiekcje do gry aktorskiej terrorystów. Królikowski zupełnie mi nie pasuje na psychopatycznego mordercę, który z zimną krwią zabija niewinnych ludzi, a Angelika Kujawiak starała się mocno… Jak wyszło - oceńcie sami ;)

Bandyci - jeden z krwawiącą raną ledwo trzymający się na nogach i chudziutka rudowłosa dzidzia kontra kilku rosłych chłopów?
Ja wiem, że mieli broń, ale w momencie, kiedy kobieta wywaliła naboje i zaczęła zabawiać się w rosyjską ruletkę NAPRAWDĘ była szansa ich obezwładnić.

Temat zakładników będzie przerabiany do 14 września, bowiem scenarzyści rozpisali wątek przestępców na trzy odcinki. I mimo, że premiera była ciekawa, to nie wiem czy widzów na dłuższą metę nie znuży widok lekarzy na celowniku bandziorów. Tym bardziej, że już wiemy kto zginie.

Za rozpoczęcie sezonu i zaskoczenie związane z postrzeleniem Janka (odejmując za kilka bzdurek).
3 bobry.