Na krawędzi 2 – druga seria na prośbę fanów w jesiennej ramówce! Wcześniej odpłatnie na Ipla

To najlepszy news po moim powrocie – Polsat dzięki fanom, którzy walczyli na facebooku o kolejny sezon kręci nowe odcinki „Na krawędzi”.
Jak podaje portal wirtualnemedia.pl tym razem w roli głównej zobaczymy Kamilę Baar (inspektor Lena Korcz), która będzie kierować jednostką i prowadzić skomplikowane śledztwo.
Jej postać nie będzie lubiana przez kolegów z pracy.
Powrócą znane z pierwszej części nazwiska: Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Przemysław Sadowski, Marek Bukowski, Jakub Wieczorek, Łukasz Simlat, Mateusz Damięcki i Jacek Kopczyński.

Pojawią się również nowi bohaterowie. W tych rolach m.in: Ilona Ostrowska, Katarzyna Herman, Zdzisław Wardejn, Tomasz Dedek, Jacek Rozenek, Andrzej Andrzejewski i Grzegorz Małecki.

Producent serialu wyjawia szczegóły nowych odcinków:” Fabuła to skomplikowana kryminalna łamigłówka obfitująca w liczne zwroty akcji. Opowiada o nielegalnych zagranicznych adopcjach polskich noworodków, handlu narkotykami i ryzykownych eksperymentach z nowymi farmaceutykami przy obojętności i braku działania ze strony skorumpowanych funkcjonariuszy policji współpracujących ze światem przestępczym”.

W drugim sezonie po raz kolejny zobaczymy Martę Sajno, która odegra znaczącą rolę.

Akcja będzie rozgrywać się dwa lata, po zakończonej w pierwszym sezonie sprawie.
Zdjęcia rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu. Serial trafi do jesiennej ramówki Polsatu, jednak wcześniej będzie go można zobaczyć odpłatnie w Ipla (na przełomie czerwca i lipca 2014).

8 odpowiedzi do “Na krawędzi 2 – druga seria na prośbę fanów w jesiennej ramówce! Wcześniej odpłatnie na Ipla”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *