„Na krawędzi” to 13-odcinkowy serial kryminalny produkowany przez spółkę Baltmedia dla Telewizji POLSAT. Na antenie Polsatu pojawi się wraz z jesiennymi propozycjami telewizyjnymi. Głównym tematem serialu jest walka z przestępczością w obronie wykorzystywanych kobiet.

Serial kryminalny „Na krawędzi” to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), pozornie szczęśliwej i niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jako majętna bizneswoman, po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kiedyś, w czasach studenckich, została bardzo skrzywdzona. Drugi, ważny wątek to równolegle prowadzone śledztwo przez policyjną grupę dochodzeniową dowodzoną przez Tomasza Kamińskiego (Marek Bukowski).

W serialu poza Urszulą Garbowską i Markiem Bukowskim zobaczymy plejadę wspaniałych aktorów, a wśród nich : Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Łukasz Simlat, Mateusz Damięcki, Krzysztof Stelmaszyk, Mariusz Bonaszewski, Piotr Grabowski, Jacek Kopczyński, Robert Koszucki. W serialu jedną z głównych ról (córkę Marty) zagra aktorka młodego pokolenia - Maria Niklińska. Do obsady dołączyły również Weronika Rosati i Olga Boladź.

Reżyser serialu, Maciej Dutkiewicz, jest jednocześnie współautorem scenariusza, który napisał w duecie z Arkadiuszem Borowikiem. Producentem wykonawczym serialu „Na krawędzi” na zlecenie Telewizji POLSAT jest spółka Baltmedia, która produkuje także, popularny serial “Ojciec Mateusz”.

fot.Polsat S.A.