Na krawędzi – nowy serial Polsatu

„Na krawędzi” to 13-odcinkowy serial kryminalny produkowany przez spółkę Baltmedia dla Telewizji POLSAT. Na antenie Polsatu pojawi się wraz z jesiennymi propozycjami telewizyjnymi. Głównym tematem serialu jest walka z przestępczością w obronie wykorzystywanych kobiet.

Serial kryminalny „Na krawędzi” to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), pozornie szczęśliwej i niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jako majętna bizneswoman, po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kiedyś, w czasach studenckich, została bardzo skrzywdzona. Drugi, ważny wątek to równolegle prowadzone śledztwo przez policyjną grupę dochodzeniową dowodzoną przez Tomasza Kamińskiego (Marek Bukowski).

W serialu poza Urszulą Garbowską i Markiem Bukowskim zobaczymy plejadę wspaniałych aktorów, a wśród nich : Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Łukasz Simlat, Mateusz Damięcki, Krzysztof Stelmaszyk, Mariusz Bonaszewski, Piotr Grabowski, Jacek Kopczyński, Robert Koszucki. W serialu jedną z głównych ról (córkę Marty) zagra aktorka młodego pokolenia – Maria Niklińska. Do obsady dołączyły również Weronika Rosati i Olga Boladź.

Reżyser serialu, Maciej Dutkiewicz, jest jednocześnie współautorem scenariusza, który napisał w duecie z Arkadiuszem Borowikiem. Producentem wykonawczym serialu „Na krawędzi” na zlecenie Telewizji POLSAT jest spółka Baltmedia, która produkuje także, popularny serial “Ojciec Mateusz”.

fot.Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *