Już za tydzień (ogólnie rzecz ujmując, niektóre seriale pojawią się dopiero w październiku ;) w USA każda ze stacji pokaże kolejne sezony swoich produkcji. Oglądamy dużo pozycji - prawda? Proponuję zatem zabawę: Na powrót jakiego serialu czekasz najbardziej? I żeby było trudniej ograniczcie swoje typy do tytułowego Top 5.
Wiem, że nie będzie łatwo :) Proszę jednak o żelazną dyscyplinę i bez tytułów nowości - tylko seriale, które już się pojawiły.
Poniżej moje Top.

Bez numeracji. I tak ciężko mi było wybrać TYLKO 5 tytułów.

- Jak poznałem Waszą matkę
Nie wiem jak Wy ale ja jestem strasznie ciekawa jak potoczą się losy Robin i Barney’a, kto jest tytułową matką i jakie pierwsze słowo wypowie synek Marshalla i Lily.

- Downton Abbey
Poleciliście mi, oglądnęłam i przepadłam z kretesem. Ckliwy i wzruszający odcinek specjalny spowodował, że już nie mogę doczekać się co dalej. Jak zwykle w UK to tylko kilka odcinków ale mam nadzieję, że warto na ten serial czekać.

- Chirurdzy
Co się stanie z Markiem? (w sensie jaki jest powód odejścia aktora) Jak szpital będzie funkcjonował bez kilku ważnych bohaterów? Co z nowymi postaciami? Kto z kim? Muszę to zobaczyć :)

- Parks and Recreation
Leslie + Andy + Ron. Bez zbędnego tłumaczenia.

- American Horror Story: Asylum
Nie wiem, czy już Wam mówiłam ale nie lubię horrorów - wydają mi się naiwne i zawsze jako pierwsza wiem kto jest mordercą i kto kiedy zginie. Do American Horror Story podeszłam ostrożnie i to pierwsza produkcja z tego gatunku, która mnie zachwyciła. Nie dajcie się zwieść zwiastunom, nic nie jest takie na jakie wygląda. Świetne kreacje aktorskie. Mam nadzieję, że drugi sezon będzie trzymał odpowiedni poziom.

A na które tytuły Wy czekacie najbardziej? Pamiętajcie - tylko 5!