Na Wspólnej – Aresztowanie, rodzinne spotkanie i powrót ojca – streszczenia

Premiera od 15 lutego 2016.

2222

Kornacki nie odpuszcza w walce o córkę – zaczepia Tosię na ulicy. Nie ujawnia się, jako jej ojciec. Dziewczynka ucieka – alarmuje Kamila, że atakuje ją pedofil! Zuza i Kamil są w szoku… Dyrektorowanie jest dla Basi ogromnym stresem – szczególnie, że Krzysztof jej nie pomaga. Kiedy Brzozowska zleca swojemu podwładnemu–mężowi opracowanie kampanii reklamowej, ten odstawia totalną fuszerkę! Czy Basia wyciągnie konsekwencje? Szczęśliwa Elżbieta sama urządza nowe mieszkanie dla siebie, Igora i Julki. Chce zrobić im niespodziankę. Niespodziewanie dzwoni do niej Jakub. Były mąż – pijany – stwierdza, że Elżbieta na pewno do niego wróci.

2223

Roman i Honorata namawiają Paulinę na rodzinne spotkanie u Marty. Dziewczyna w końcu się zgadza. Wizyta toczy się spokojnie – do momentu kiedy zjawia się Olaf. Zszokowana Paulina nie może patrzeć na czułości, które jej ukochany okazuje Marcie! Konrad i Indiana ostro rywalizują o względy Klaudii. Dziewczyna, po zastanowieniu, podejmuje decyzję – umawia się z obydwoma! Kiedy zszokowani Indiana i Konrad spotykają siebie, zamiast pożądanej koleżanki – ta, bardzo miło, spędza czas z Olą. Zdenerwowany Kamil przychodzi do Kornackiego – żąda, by nie nachodził Tosi i przestał jej mieszać w głowie. Kornacki przyznaje mu rację. Jednak biologiczny ojciec nie może przestać myśleć o porzuconej przed laty córce. Mówi o tym żonie – ta reaguje bardzo nerwowo!

2224

Daniel przysięga Łucji, że to nie on umieścił jej nagie zdjęcia w sieci. Pruska oświadcza ukochanemu, że nie będzie z nim rozmawiała, dopóki te zdjęcia nie znikną! Niestety, Daniel nie potrafi ich usunąć. Niespodziewanie, swoją pomoc Łucji oferuje Tomek! Po ostatnich miłosnych uniesieniach, Michał ciągle myśli o Kindze. Tymczasem Julia spotyka Brzozowską – jest totalnie zaskoczona jej pozytywnym nastawieniem! Po powrocie do domu pyta Michała, czy między nim a Kingą coś zaszło. Marta pyta Olafa, czemu nie powiedział jej o treningach z Paulą. Kubicki odpowiada, że dla niego to po prostu uczennica. Tymczasem Paula mocno przeżywa swój miłosny zawód – upija się z koleżanką! Co na to Roman i Honorata?

2225

Igor i Elżbieta zapraszają przyjaciół na pierwszą imprezę do swojego nowego mieszkania. „Parapetówka” rozkręca się bardzo dynamicznie – interweniują sąsiedzi! Ale dlaczego na imprezę wkracza CBŚ i zakuwa w kajdanki Elżbietę! Tomek oznajmia Łucji, że udało mu się usunąć jej nagie zdjęcia z internetu. Dziewczyna jest przeszczęśliwa! Kiedy dzwoni Daniel oznajmia mu, że nie potrzebuje już jego pomocy… Załamany Brzozowski radzi się Smolnego – ten każe mu się zastanowić, kto skorzystał na jego „aferze” z Łucją… Michał dostaje z sądu zawiadomienie o terminie rozprawy rozwodowej z Kingą – zdecydowanie drze pismo! Równocześnie Brzozowska odmawia szefowi wyjazdu na staż w Londynie – jej życie zaczyna powoli się układać… Julia czuje, że dzieje się dla niej coś złego – co zrobi?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *