Na Wspólnej – Badania DNA, nowa praca, judo i nagroda – streszczenia odcinków

Premiera od 8 maja 2017.
Streszczenia 2472-2475. Niestety bez gwiazdy Smolnego 🙁

2472

Cała rodzina Bergów przygotowuje się do uroczystego obiadu, podczas którego chcą przywitać „nową” córkę Bogdana, Zosię. W momencie, kiedy dziewczyna przychodzi wraz z matką, Franek dostaje przesyłkę z wynikami testów, które mają poświadczyć, czy Zosia rzeczywiście jest córką Berga… Dyrektor błaga Kingę, żeby wróciła do kampanii dla Różalskiego – tylko wtedy jest szansa, że biznesmen nie zerwie z nimi współpracy. Brzozowska ulega prośbom – spotyka się z Różalskim. Niespodziewanie, ten proponuje jej pracę w swojej firmie! Czy Kinga zdecyduje się odejść z agencji? Wszyscy chwalą artykuł Tomka o nazistach – naczelny proponuje mu pracę w gazecie. Jednak młody Nowak nie potrafi się tym cieszyć – cały czas myśli o Anastazji… W końcu postanawia się z nią spotkać. Wzburzona dziewczyna wykrzykuje mu w twarz, że przez niego straciła brata! Czy to koniec ich związku?

2473

Przerażona Krystyna zjawia się rano u Bergów – Zosia nie wróciła na noc do domu! Od wczoraj nie ma z nią kontaktu. Bogdan stara się pocieszyć byłą kochankę i oferuje pomoc w znalezieniu dziewczynki. Tymczasem Franek ma ogromne poczucie winy. Ilona od rana bardzo źle się czuje – boi się, że to jakaś infekcja. Nie chce jednak nic powiedzieć lekarzowi – przecież może stracić szansę na przeszczep! W szpitalu zjawia się ojciec Zdybickiej – ma ogromne pretensje do Maksa, że nie powiadomił go o chorobie córki. Brzozowski nie pozwala mu zobaczyć Ilony! Wdzięczni studenci z AWF-u organizują w „Olimpie” imprezę na cześć Norberta – to on uratował ich klub. Owczarek zaprasza Agatę – liczy na to, że ukochana da mu szansę. Dziewczyna przychodzi – ale na imprezie dzieje się coś, co powoduje, że Norbert traci resztki nadziei.

2474

Ostrowski jest mocno rozdrażniony – to syndrom odstawienia psychotropów. Na dodatek w szpitalu dyrektor Kolenda zwołuje zebranie, na którym komunikuje ograniczenie droższych zabiegów i cięcia kadrowe. Ordynator wpada w furię – krzyczy, że się na to nie zgadza i rzuca dokumentami! Igor radzi się Kamila jak pomóc Elżbiecie, która nie potrafi pogodzić się tym, że nigdy nie urodzi dziecka. Hoffer sugeruje wspólny wyjazd Nowaka z ukochaną. Elżbieta jednak tę propozycję odrzuca – ma inny plan, który wprawie Igora w osłupienie. Norbert nie może przestać myśleć o Agacie. Bruno próbuje go otrzeźwić – przecież dziewczyna chodzi ze Staszkiem – swoim instruktorem judo! W odpowiedzi Norbert zapisuje się na treningi do grupy Agaty.

2475

Kinga idzie na galę wręczenia nagrody za reklamę roku. Brzozowska – nominowana do niej -ma bardzo mieszane uczucia. Podsyca je Roma, która nie może przeżyć, że Kinga zgarnie nagrodę za jej pomysł. Dyrektor Kolenda przychodzi do szpitala w towarzystwie prawnika. Oskarża Ostrowskiego o napaść słowną i fizyczną podczas wczorajszego zebrania. Po czym zawiesza go w czynnościach ordynatora… Mikołaj kłóci się z Nicole – ukochana uważa, że to przez niego stracili mieszkanie Honoraty a kredyt będą spłacać do końca życia! Leśniewski żyje jeszcze nadzieją na dzisiejsze spotkanie z przedstawicielem developera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *