Premiera od 8 maja 2017.
Streszczenia 2472-2475. Niestety bez gwiazdy Smolnego :(

2472

Cała rodzina Bergów przygotowuje się do uroczystego obiadu, podczas którego chcą przywitać “nową” córkę Bogdana, Zosię. W momencie, kiedy dziewczyna przychodzi wraz z matką, Franek dostaje przesyłkę z wynikami testów, które mają poświadczyć, czy Zosia rzeczywiście jest córką Berga… Dyrektor błaga Kingę, żeby wróciła do kampanii dla Różalskiego - tylko wtedy jest szansa, że biznesmen nie zerwie z nimi współpracy. Brzozowska ulega prośbom - spotyka się z Różalskim. Niespodziewanie, ten proponuje jej pracę w swojej firmie! Czy Kinga zdecyduje się odejść z agencji? Wszyscy chwalą artykuł Tomka o nazistach - naczelny proponuje mu pracę w gazecie. Jednak młody Nowak nie potrafi się tym cieszyć - cały czas myśli o Anastazji… W końcu postanawia się z nią spotkać. Wzburzona dziewczyna wykrzykuje mu w twarz, że przez niego straciła brata! Czy to koniec ich związku?

2473

Przerażona Krystyna zjawia się rano u Bergów - Zosia nie wróciła na noc do domu! Od wczoraj nie ma z nią kontaktu. Bogdan stara się pocieszyć byłą kochankę i oferuje pomoc w znalezieniu dziewczynki. Tymczasem Franek ma ogromne poczucie winy. Ilona od rana bardzo źle się czuje - boi się, że to jakaś infekcja. Nie chce jednak nic powiedzieć lekarzowi - przecież może stracić szansę na przeszczep! W szpitalu zjawia się ojciec Zdybickiej - ma ogromne pretensje do Maksa, że nie powiadomił go o chorobie córki. Brzozowski nie pozwala mu zobaczyć Ilony! Wdzięczni studenci z AWF-u organizują w “Olimpie” imprezę na cześć Norberta - to on uratował ich klub. Owczarek zaprasza Agatę - liczy na to, że ukochana da mu szansę. Dziewczyna przychodzi - ale na imprezie dzieje się coś, co powoduje, że Norbert traci resztki nadziei.

2474

Ostrowski jest mocno rozdrażniony - to syndrom odstawienia psychotropów. Na dodatek w szpitalu dyrektor Kolenda zwołuje zebranie, na którym komunikuje ograniczenie droższych zabiegów i cięcia kadrowe. Ordynator wpada w furię - krzyczy, że się na to nie zgadza i rzuca dokumentami! Igor radzi się Kamila jak pomóc Elżbiecie, która nie potrafi pogodzić się tym, że nigdy nie urodzi dziecka. Hoffer sugeruje wspólny wyjazd Nowaka z ukochaną. Elżbieta jednak tę propozycję odrzuca - ma inny plan, który wprawie Igora w osłupienie. Norbert nie może przestać myśleć o Agacie. Bruno próbuje go otrzeźwić - przecież dziewczyna chodzi ze Staszkiem - swoim instruktorem judo! W odpowiedzi Norbert zapisuje się na treningi do grupy Agaty.

2475

Kinga idzie na galę wręczenia nagrody za reklamę roku. Brzozowska - nominowana do niej -ma bardzo mieszane uczucia. Podsyca je Roma, która nie może przeżyć, że Kinga zgarnie nagrodę za jej pomysł. Dyrektor Kolenda przychodzi do szpitala w towarzystwie prawnika. Oskarża Ostrowskiego o napaść słowną i fizyczną podczas wczorajszego zebrania. Po czym zawiesza go w czynnościach ordynatora… Mikołaj kłóci się z Nicole - ukochana uważa, że to przez niego stracili mieszkanie Honoraty a kredyt będą spłacać do końca życia! Leśniewski żyje jeszcze nadzieją na dzisiejsze spotkanie z przedstawicielem developera.