Na Wspólnej – Bieg, telefon z przeszłości i ciąża – streszczenia

Premiera od 27 lutego 2017.
Streszczenia 2433-2436.

2433

Szulcowa dostaje anonimowy telefon. Nie może uwierzyć, gdy słyszy głos w słuchawce. To Grzesiek – ojciec Mani! Czego, po tylu latach milczenia, chce Grzesiek? Wika jest kompletnie rozbita rozstaniem z Igorem – nie potrafi zająć się własnymi dziećmi. Postanawia działać. Kiedy Igor je obiad z Elżbietą i Julką, dostaje sms-a – Wika żąda, by w tej chwili zszedł do niej pod blok. Inaczej ona przyjdzie do niego… Zdenerwowany Nowak natychmiast wychodzi – zaniepokojona Elżbieta bierze jego telefon do ręki… Tomek z Anastazją budzą się po wspólnej nocy – są szczęśliwi! Ziębowie mniej… Anastazja poznaje ukochanego ze swoim bratem Joachimem i jego kumplami. Tomek jest lekko zszokowany agresywnym zachowaniem towarzystwa.

2434

Dziś wielki bieg dla Mani. Na starcie zjawiają się tłumy, są sponsorzy – ale głównym bohaterem zostaje… Wojtek! W szpitalu wzruszona Mania z mamą słuchają relacji radiowej z biegu. Radosną atmosferę psuje Żanecie kolejny telefon od Grześka… Agnieszka ma dość – każe Darkowi się wyprowadzić! Tymczasem Weronika i Sławek nie odpuszczają prób udowodnienia niewinności Roberta. Ich śledztwo w końcu przynosi efekt – dowiadują się kto wrobił ukochanego Weroniki! Kinga wciąż nie może skontaktować się z Romą – a już dziś podpisanie kontraktu z holdingiem Różalskiego. Przed spotkaniem z biznesmenem Brzozowska oświadcza dyrektorowi, że nie mogą podpisać tej umowy – przecież to nie ona jest autorem zaakceptowanego pomysłu. Dyrektor jest wściekły… Czy przekona Kingę do zmiany zdania?

2435

Elżbieta dowiaduje się, że jest w ciąży! Nie może się doczekać momentu, kiedy powie o tym Igorowi… Tymczasem Wika z dziećmi opuszcza Warszawę. Kobietę cały czas dręczą jednak bolesne wspomnienia. W pewnym momencie hamuje i gwałtownie zawraca. Po chwili puka do mieszkania Nowaka… Maks odwiedza Zdybicką w szpitalu – dowiaduje się, że chemioterapia zaczyna przynosić efekty. Uszczęśliwiony… całuje zaskoczoną Ilonę w usta! Jednak wieczorem Brzozowski znowu spotyka się z Miśką… Dziekan każe Norbertowi i Agacie wspólnie przygotować obchody jubileuszu powstania uczelni. Między studentami zaczyna się nawiązywać nić sympatii.

2436

Roztrzęsiony Igor od rana wydzwania do Elżbiety – jednak ta nie odbiera. Julka pyta gdzie jest mama – Nowak nie wie, co jej odpowiedzieć… Prosi o pomoc Martę. Ta spotyka się z Elżbietą. Czy zdoła przekonać potężnie zranioną kobietę, żeby wybaczyła Igorowi zdradę? Cieślik stał się pośmiewiskiem internetu. Jego męki podczas biegu dla Mani bawią wszystkich. Senator postanawia ostro wziąć się za siebie… Tymczasem do Moniki dzwoni spotkany na biegu Łukasz – umawia się z nią. Ziębowa przypomina córce, że przed laty Łukasz był w Monice mocno zakochany… Danka zatrzymuje Dorotę, która próbuje uciec z lekcji fizyki. Natychmiast wzywa jej rodziców. Wspólnie z nimi i nowym nauczycielem fizyki próbują ustalić, jak pomóc dziewczynie. Zimińska prosi Marcina o udzielenie Dorocie dodatkowych lekcji w szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *