Na Wspólnej – Blog o diecie, spotkanie z ojcem i nowy romans Oli – streszczenia

Premiera od 29 marca 2016.

2246

Ola odwiedza Klaudię. Przyjaciółka pyta Zimińską, czy ich pocałunek na imprezie był dla niej przykry. Olę od odpowiedzi wybawia… była kochanka Klaudii, która właśnie przyjechała do niej w odwiedziny. Dziewczyny zapraszają Zimińską na wspólny wieczór… Kasia obiecuje zająć się Michalinką – Bergowie w końcu mają wolne popołudnie. Szczęśliwi, idą do restauracji. Tymczasem Kasię odwiedza Dominik – chłopak ma chęć na „amory”. Bergówna jest jednak skrępowana obecnością malucha w domu – odtrąca Dominika. Między nimi dochodzi do poważnej sprzeczki… W ramach ugody Igor ma przeprosić męża Elżbiety na łamach gazety. Nowak się nie zgadza – zostaje zawieszony w obowiązkach! Tymczasem matka Jakuba poważnie rozmawia z synem. Marcinek w końcu przyznaje się, że to on wrobił żonę!

2247

Michał bardzo chce pójść z Julią na USG. Zdrojewska ma opory – to będzie bardzo intymne badanie… W końcu Brzozowski daje się przekonać i zostaje na korytarzu. Nie wie, że w gabinecie Julia pyta ginekologa o sposoby na przyśpieszenie zajścia w ciążę! Ziębowa cały czas pilnuje, żeby mąż nie podjadał. Na opakowaniu dietetycznego pieczywa znajduje informację o konkursie. Warunkiem jest założenie bloga dokumentującego codzienną walkę o szczupłą sylwetkę, a główną nagrodą – tydzień w SPA dla dwóch osób! Maria zapisuje Włodka do konkursu i ma nadzieje na zwycięstwo! Klaudia zaskakuje wszystkich – myśli o wyjeździe z Warszawy. Patrząc znacząco na Olę stwierdza, że nic jej w stolicy nie trzyma. Po południu Zimińska odwiedza przyjaciółkę. Zastaje Klaudię malującą obraz. Ola z napięciem pyta, czy nie zechciałaby namalować jej portretu… Dziewczyny zaczynają się namiętnie całować!

2248

Tosia spotyka się z Kornackim – w tajemnicy przed Zuzą i Kamilem! W cukierni, do której chodziła kiedyś z mamą, pyta swojego biologicznego ojca, dlaczego kiedyś je porzucił… Kornacki jest pod dużym wrażeniem córki. Pyta, czy może liczyć na ich dalsze spotkania… Norbert nie może zapomnieć o Kalinie – Jarek stwierdza, że kumpel po prostu się zakochał! Tymczasem Eliza zrywa z Łukaszem. Sandra pyta przyjaciółkę, czy myśli o powrocie do Jarka. Eliza się wzdraga – dla niej Berg to zamknięty rozdział. Co innego jej intrygujący znajomy z czatu – czyli „Poszukujący”… Dominik znalazł sposób na intymne spotkania z Kasią – będzie wypożyczał na godziny mieszkanie kolegi. Wierzy, że to bardzo spodoba się ukochanej… Tymczasem u Bergów zjawia się ich adwokat – prosi, by nagłośnili sprawę śmierci Mateuszka w mediach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *