Na Wspólnej – Bolesna prawda, rozstanie i nowa fascynacja – streszczenia odcinków

Na Wspólnej 2348-2351. Premiera od 26 września 2016.

2348

Olaf odchodzi od Marty! Olaf nie może zrozumieć dlaczego Marta odrzuciła jego oświadczyny podczas wesela jej ojca. Konarska tłumaczy, że nie lubi pokazówek. W odpowiedzi na to Olaf klęka i oświadcza się jeszcze raz! Marta reaguje na to tak, że ukochany… się wyprowadza! Błażej chce powiedzieć Oli, że kocha jej siostrę! Danka zaprasza do domu Gosię i wypytuje ją o Błażeja. Córka kłamie matce, że między nią a chłopakiem Oli do niczego nie doszło. Kłamie też przed siostrą… Kiedy wraca do domu – czeka tam na nią Błażej. Chłopak wyznaje Gosi, że ją kocha i… zamierza powiedzieć o tym Oli! Włodek leczy poweselnego kaca w… gipsie! Włodek skarży się na ból w nodze po upadku na weselu Romana. Maria posądza go o symulowanie z powodu kaca. Zięba prosi Wojtka o podwiezienie do szpitala – tam okazuje się, że noga jest złamana!

2349

Basia pod ścianą – musi powiedzieć Kubie, kto jest jego ojcem! Kuba prosi Krzysztofa, żeby pojechał z nim do przychodni – chce się dowiedzieć jaką ma grupę krwi. Smolny się wymiguje, ale potem namawia Basię, żeby porozmawiała z synem. Według niego będzie lepiej, gdy Kuba dowie się szokującej prawdy od mamy. Basia siada z Kubą do najważniejszej rozmowy w ich życiu… Igor obiecuje pomoc Wiktorii – żonie zmarłego kolegi… Igora dręczą senne koszmary – nie może sobie wybaczyć, że wysłał redakcyjnego kolegę na śmierć… Nowak odwiedza żonę zmarłego Maćka. Wiktoria jest w kompletnej rozsypce – nie potrafi zapanować nad dziećmi, którym bardzo brak ojca… Nowak obiecuje jej swoją pomoc. Wojtek nie pozwoli córce na samodzielność? Mania chce zacząć sama chodzić do szkoły. Wojtek jest absolutnie przeciwny – przecież po drodze czyha tyle zagrożeń… Żaneta próbuje przekonać męża, żeby dał córce szansę- ten w końcu się zgadza. Ale po szkole z ukrycia obserwuje Manię i… zaczyna ją śledzić!

2350

Kuba – po rozmowie z Andrzejem – brutalnie atakuje matkę! Do Warszawy przyjeżdża Andrzej – ma potężne pretensje do Basi, że powiedziała Kubie prawdę. On chce być i jest ojcem Kuby! Brzozowski czeka na syna przed szkołą – bierze go na odważną, bardzo emocjonalną i szczerą rozmowę. Po niej Kuba wraca do domu i… bezpardonowo atakuje mamę! Ewa przerażona – Radek traci przytomność! Ewa próbuje namówić Radka, żeby zrezygnował z wyprawy na Masherbrum- boi się o niego. Ukochany zapewnia, że wróci cały i zdrowy… Sytuacja jednak bardzo się komplikuje – podczas treningu przed wyprawą Radek… traci przytomność! Igor czuje się odpowiedzialny za owdowiałą Wiktorię i jej dzieci! Do Igora dzwoni Wiktoria – ma poważne problemy finansowe. Nowak spotyka się z kobietą – ta opisuje mu tragiczną sytuację, w której się znalazła po śmierci Maćka. W Igorze narasta poczucie winy i… odpowiedzialności za Wiktorię i jej dzieci!

2351

Błażej wyzna Oli, że zdradził ją z Gosią? Błażej z ukrycia obserwuje Gosię… Chłopak dzwoni do Oli i odwołuje ich wspólny wyjazd. Kiedy para spotyka się popołudniu – dziewczyna zapewnia ukochanego, że nie ma o to żalu. Błażej jednak nie przyszedł przepraszać – mówi jej coś, co kompletnie rozbija Olę… Radek oszukuje Ewę, która robi wielkie wrażenie na… ordynatorze Ostrowskim! Radkowi świat się wali na głowę- dowiaduje się od Ostrowskiego, że ma poważną arytmię serca! Postanawia nie przyznawać się do tego Ewie- musi wziąć udział w wyprawie na Masherbrum! Tymczasem Hofferowa ma problemy z zaparkowaniem przed szpitalem- pomaga jej w tym Ostrowski. Ewa robi na ordynatorze wielkie wrażenie… Zuza gwiazdą kubańskiej salsy?! Zuza chce zadbać o swoją kondycję – postanawia biegać. Pierwszy trening bardzo ją zniechęca – wprost nie może opędzić się od napalonych na nią facetów! Los podsuwa jej inną aktywność – podczas spaceru z Joanną zostają zaczepione przez ludzi tańczących salsę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *