Na Wspólnej – Ciąża, praca, komisja i pokusy – streszczenia

Odcinki 2528-2531.
Premiera od 14 sierpnia 2017.

2528
Kornaccy nie potrafią dotrzeć do Tosi – idą z nią do psychologa. Dziewczynka jest wściekła – uważa, że traktują ją jak wariatkę. Pomocy szuka u Hofferów. Oznajmia, że jeśli Zuza i Kamil nie pozwolą jej zostać, wtedy ucieknie od ojca i jego żony. Agata ciągle nie pozwala Norbertowi na intymne zbliżenie. Jak długo młody chłopak to wytrzyma? Tymczasem w małżeństwo Michela i Sandry wkrada się zazdrość i chłód. Iza czuje, że Ilona jest teraz innym człowiekiem – decyduje się na pracę w jej firmie. Zdybicka jest bardzo zadowolona i od razu wrzuca ją na głęboką wodę, proponuje spotkanie z poważnym inwestorem, Jakubem Warskim. Izabela robi na nim piorunujące wrażenie.

2529

Dziś rozprawa sądowa młodych nazistów. Anastazja jest załamana – boi się, że Joachim pójdzie do więzienia. Głównym świadkiem jest Tomek. Czy zemści się na bracie ukochanej? Do znudzonego bezczynnością Ostrowskiego zgłaszają się starsze panie z osiedla, które mają problemy sercowe. Za poradę płacą kardiochirurgowi domowym ciastem! Tymczasem na oddziale zjawia się biegła. Jaworska ma zbadać rzekome nadużycia zawieszonego ordynatora. Smutnemu Norbertowi los płata figla – na lekcję tenisa przychodzi do niego Gabi, z którą miał kiedyś namiętną, erotyczną przygodę. Seksowna dziewczyna wyraźnie go kusi. Tymczasem Michel przychodzi do studia, by przeprosić Sandrę. Wychodzi na jaw, że są małżeństwem. Producent jest wyraźnie niezadowolony. Każe Sandrze kłamać wszystkim, że jest singielką!

2530

Ziębowa dostrzega, że Anastazja jest bardzo zdenerwowana. Dziewczyna udaje, że nic się nie stało. Po jakimś czasie Anastazja mówi zaskoczonemu Tomkowi, o swoich obawach i złym samopoczuciu. Kupiła test ciążowy, ale boi się go zrobić! Wezwany na rozmowę z biegłą Ostrowski spóźnia się, ponieważ musiał ratować męża sąsiadki. Ordynator nie tłumaczy się jednak, a rozmowa z Jaworską przebiega bardzo nerwowo. Dyrektor Kolenda wypytuje biegłą o decyzję w sprawie Ostrowskiego – z ich rozmowy wynika, że kobiety są dobrymi znajomymi. Bergowa jest bardzo zadowolona z pracy Maćka. Ufając nowemu pracownikowi, zostawia go samego w klinice. Młody mężczyzna natychmiast dzwoni po kogoś mówiąc, że ma klucze. Zaraz zjawia się kumpel Maćka i zaczyna buszować po szafkach z lekami!

2531

Dziś komisja lekarska ma podjąć decyzję w sprawie Ostrowskiego. Kamil mówi ordynatorowi, że biegła w jego sprawie i Kolenda są przyjaciółkami. Arek wydaje się być pogodzony z losem. Restauracja Zimińskiego i Dębka od paru miesięcy nie przynosi zysków. Marek nie widzi problemu, ale Stefan postanawia działać – zatrudnia Natalię, specjalistkę od marketingu. Zimiński jest wściekły – przecież to jego stanowisko! Na dodatek piękna Popławska od razu wprowadza swoje zmiany. Młody Nowak chce niezauważenie wymknąć się rankiem z mieszkania Ziębów. Przyłapany przez Anastazję okłamuje ją, że musi iść do pracy. Tymczasem przychodzi do Igora i zwierza się, że jego dziewczyna jest w ciąży. Wyznaje bratu, że jest przerażony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *