Na Wspólnej – Co wydarzy się przed Świętami?

Poniżej streszczenia nadchodzących odcinków.

2243

Wychodzi na jaw, że informator Igora kłamał. Mężczyzna nie odbiera telefonów… Wściekły Naczelny grozi Nowakowi utratą pracy! Kiedy Elżbieta dowiaduje się o tym wszystkim, postanawia odejść od Igora! Eliza zaprasza Łukasza na „domówkę”. Jarek, wiedząc o tym, przyprowadza Asię. Między Cielecką a Bergiem rozpoczyna się swoista rozgrywka… Tymczasem Norbert ma randkę z Kaliną. Przynosi wino i proponuje, żeby zostali u niej, zamiast iść na koncert… Zuza martwi się o Tosię – zastanawia się jak poprawić jej nastrój… Wpada na pomysł, żeby zaangażować córkę do wspólnego udziału w reklamie społecznej. Tymczasem Tosia nieustannie myśli o swoim ojcu. Po południu przychodzi pod jego kancelarię. Kiedy wychodzący Kornacki dostrzega córkę, ta natychmiast ucieka!

2244

Ola z przyjaciółmi przygotowują się do ważnego egzaminu. Po kilku godzinach nauki wszyscy mają dość – a najbardziej Indiana. Chłopak rozkręca ostrą imprezę w domu Zimińskiej. Wszyscy się dobrze bawią, ale najlepiej Ola i Klaudia! Dziewczyny na oczach wszystkich całują się! Smolny próbuje przewartościować swoje życie. Pod wpływem impulsu zabiera synów i Kubę na deskorolkę. Tam próbuje zaskoczyć chłopców trudną ewolucją. Jego wyczyny kończą się groźnym wypadkiem… Igor bezskutecznie próbuje odnaleźć Elżbietę. Weronika ostrzega Nowaka, że jeśli jego ukochana ucieknie za granicę, narobi sobie wielkich kłopotów! Tymczasem Elżbieta spotyka się z matką Jakuba. Prosząc ją o pomoc, ze wszystkich sił próbuje przekonać teściową, że to Jakub ją wrobił. Jednak starsza pani pozostaje sceptyczna.

2245

Po wczorajszej imprezie u Oli wszyscy są mocno skacowani. Niewiele pamiętają, ale pocałunek Zimińskiej i Klaudii wszyscy! Ola ma potwornego kaca moralnego… Indiana próbuje żartować z koleżanek-lesbijek, ale napotyka bardzo ostrą kontrę Klaudii. Wieczorem dziewczyna odwiedza Olę. Wyznaje, że z jej strony to wcale nie był wygłup! Igor namawia Martę, żeby jeszcze raz zawalczyła o Olafa. Konarska czeka na ukochanego przed jego domem. Kubicki nie ma ochoty z nią rozmawiać. Uświadamia Marcie, że oskarżając go, wbiła mu nóż w serce – kochał ją i gotów był zrobić dla niej wszystko, a ona uwierzyła w kłamstwa! Konarska jeszcze raz błaga o wybaczenie… Kornacki przychodzi do szkoły Tosi. Przez jedną z jej koleżanek przekazuje córce kopertę. Kiedy Tosia ją otwiera, znajduje zdjęcie mamy z Kornackim i list. Ojciec pisze, że opuścił ją i jej mamę, by ratować swoje małżeństwo. Rozumie, że trudno coś takiego wybaczyć, ale prosi, by dała mu szansę. Wierzy, że mogą być jeszcze prawdziwą rodziną… Czy Tosia się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *