Na Wspólnej co wydarzy się w serialu + zdjęcia

Mnóstwo nowych wątków, dramatyczne i śmieszne wydarzenia.
Dzisiaj odbyła się impreza TVN i możemy dowiedzieć się dużo więcej. Na początek zdjęcia z opisami najważniejszych wydarzeń w serialu.
+ Spoilery 🙂

Ola Zimińska
Dziewczyna, mając przy sobie 10 gramów amfetaminy, wpada w ręce policji. Wieść o jej konflikcie z prawem natychmiast rozchodzi się po uczelni. Zimińscy dowiadują się o poważnych problemach swojej córki dopiero od funkcjonariuszy, którzy przychodzą przeszukać ich mieszkanie! To dla rodziców ogromny szok i początek prawdziwego piekła… Przymusowy odwyk, wizyty w prokuraturze, nieustanny nadzór nad córką–narkomanką i w końcu tragedia, która na zawsze zmieni życie Oli…

Wielkie zmiany czekają Zuzę i Kamila, którzy bardzo pragną dziecka. Z tą różnicą, że Kamil bardzo chciałby mieć swojego potomka, a Zuza zdecydowała się na adopcję. Hofferowa nie chce już ryzykować, dlatego stara się przekonać męża do swojej decyzji. A właściwie stawia go przed faktem dokonanym i umawia ich w ośrodku adopcyjnym. Zaskoczony Kamil deklaruje, że z miłości do żony, gotów jest zrobić wszystko… W pewnym momencie staje jednak przed dylematem, którego się nie spodziewał: Zuza, będąc nosicielką wirusa HIV, ma znikome szanse na adopcję – dlatego prosi męża o fałszywe zwolnienie lekarskie. Co zwycięży – miłość do żony czy lekarska etyka?!

Z kolei w małżeństwie Basi i Andrzeja po miłości nie ma już nawet śladu. Tych dwoje czeka na rozprawę rozwodową. Andrzej usiłuje wymóc na żonie, żeby odbyło się to bez orzekania o winie. Basia jednak chce zemsty. Rozpad małżeństwa Brzozowskich destrukcyjne wpływa na ich relacje z dziećmi. Brzozowska przeżywa bardzo ciężkie chwile, a żeby tego wszystkiego było mało – zostaje zwolniona z pracy. Czy zdoła się od niego odbić i zacząć wszystko od nowa? Czy znajdzie kogoś, kto znowu da jej radość z życia i poczucie spełnienia?

Sensacji nie zabraknie również w wątku Ewy, która na swej drodze spotka przystojnego i majętnego mężczyznę – Tomasza Bednarskiego (Mariusz Drężek). Czy u jego boku znajdzie w końcu szczęście, na które tak czeka?
Czy los uśmiechnie się do Igora, który wrócił z Manchesteru z nadzieją na wspólną przyszłość z Magdą i Julką?
Czy nowe hobby Żanety i jej tajemniczy układ z Mirem (Marcin Przybylski) – najlepszym przyjacielem Wojtka – nie pogrzebie jej planów na wspólne życie z Szulcem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *