Na Wspólnej – Co wydarzy się wiosną?

Na Wspólnej nie ma większych przerw, więc prezentowane wydarzenia nie będą zaskoczeniem.
Chociaż…

Nad rodziną Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) Hofferów zbiorą się czarne chmury. Sylwia (Alicja Stasiewicz), biologiczna matka Uli (Anna Niedźwiecka), będzie chciała przejąć opiekę nad córką. Nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Czy na pewno chodzi jej o dobro dziecka?
Duży test czeka także miłość Brzozowskich. Po operacji Michał (Michał Kudelski) cierpi na amnezję. Nie wiadomo,czy kiedykolwiek choroba ustąpi. Brzozowski, by normalnie żyć, wszystko notuje i nagrywa na dyktafon. Kiedy sprzęt się psuje, zostawia synka na stacji benzynowej!

Po tym zdarzeniu Michał czuje się zagrożeniem dla rodziny i postanawia odejść.Wiosenne odcinki „Na Wspólnej” to także powrót Darka Żbika. Tym razem jego czarowi nie oprze się Kasia Berg (Julia Chatys).
W nowym sezonie Iza (Anna Korcz) rozpocznie niebezpieczną grę z mafią. Powrócą także koszmary z przeszłości Anastazji (Karolina Bacia). Ze swoim dawnym życiem będzie musiała zmierzyć się także Elżbieta (Paulina Chapko) – tajemnicze SMS-y, telefony i pogróżki zmuszą ją oraz Igora (Jakub Wesołowski) do zdecydowanego działania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *