Duża gratka dla fanów serialu. Na Wspólnej wraca z ciekawymi wątkami, starymi znajomymi (którzy niejednokrotnie nas zaskoczą) i nowymi postaciami.
Jak wiadomo z przedwakacyjnego zwiastuna Igor zostanie jednak ojcem. Chłopak dostał nową szansę od życia i nie chce jej zmarnować. Jak wpłynie na niego pojawienie się potomka? Czeka nas kolejny etap w życiu chłopaka.

U Zuzy i Kamila życie z chorobą. Jak HIV wpłynie na bohaterów widzieliśmy na filmiku. Wiadomo, że Kamil nie zostawi Zuzy, wręcz przeciwnie będzie chciał się z nią ożenić. Jedyną przeszkodą dla młodych okaże się Roman, który będzie chciał rozstania pary. Mimo wszystko Kamil i Zuza staną na ślubnym kobiercu!

Nadal nie wiadomo co stanie się z Ignasiem - dzieckiem Kingi i Michała. Wiadomo, że byłe małżeństwo czeka wielki dramat.

Miłosny trójkąt u Ziębów. Monika zakocha się szaleńczo w radnym Cieśliku. Jednak mężczyzna nie odwzajemni jej uczuć i pokocha jej bratową - Żanetę. Przypuszczam, że między kobietami rozegra się prawdziwa walka.

Koniec związku Ewy i Borysa? Ewa nie chce znać ukochanego, którego pod swój dach przyjmie Oksana. Czy ta para ma jeszcze szansę?

Pojawi się nowa miłość Małgosi Zimińskiej. W roli nowego chłopaka Maciej Jachowski. Tym razem to Danuta będzie miała problem zaakceptować nowego chłopaka córki.
Natomiast Marek Zimiński wraz ze wspólnikiem - Dębkiem będą bawić się na wieczorze kawalerskim. Ich wyprawa ma być hitem serialu i ukłonem dla fanów serialu Kac Vegas! (Już zacieram ręce) :)

Wojtek Medyński wcieli się w męża Anity Wrzos. I już wiadomo, że Sławka, który ochrania celebrytkę czekają kolejne problemy.

I nareszcie! zmiany w życiu Konarskich. W ich życiu pojawi się przystojny pilot - dawno niewidziany Radosław Pazura, który “wywróci do wywróci do góry nogami życie Marty”.

Na jaki wątek czekacie najbardziej?

fot. i źródło: plejada.pl