Na Wspólnej – Dieta, ojciec, przeprosiny i wyjazd do Anglii – streszczenia

Premiera od 7 marca 2016.

2234

Ojciec Tosi oświadcza swojej żonie, że zamierza powiedzieć córce, kim dla niej jest. Kobieta jest w szoku – grozi, że jeśli to zrobi, nigdy mu nie wybaczy… Ale Kornacki jest nieugięty. Czy Zuza i Kamil powstrzymają mężczyznę?  Konradowi bardzo podoba się Klaudia. Prosi Olę, żeby zaaranżowała wspólne spotkanie z nową koleżanką. Klaudia daje się chętnie zaprosić Zimińskiej do klubu muzycznego, ale wcale nie jest zadowolona na widok Konrada, który niby przypadkiem się tam pojawia… Elżbieta wychodzi z aresztu Igor stara się zebrać pieniądze na kaucję za uwolnienie Elżbiety z aresztu. Mimo, że dokłada się nawet Julka – dużo jeszcze brakuje. Nagle pojawia się ktoś, kto proponuje mu całą brakującą sumę!

2235

Zuza i Kamil mówią Tosi, że jej ojciec się odnalazł i chce się z nią spotkać. Dziewczynka jest w szoku… Kiedy dowiaduje się, że Hofferowie mieli już wcześniej kontakt z jej tatą, zarzuca im oszustwo. Jarek vel „Poszukujący” bardzo intryguje Elizę! Eliza kłóci się z Łukaszem, który szydzi z Jarka. Tymczasem Jarek umawia się na randkę z koleżanką ze studiów, Asią. Podczas rozmowy dostaje na portalu randkowym wiadomość od Elizy – jego była dziewczyna bardzo chce porozmawiać z „Poszukującym”! Czyli z nim… Paulina zwierza się przyjaciółce, że zemściła się na Olafie w obrzydliwy sposób i zrujnowała jego związek z Martą. Czuje się z tym podle… Kaja radzi jej jednak, żeby się nie przyznawała. Tymczasem Honorata znajduje intymne zapiski Pauliny…

2236

Michał w szoku – Kinga chce wyjechać z Ignasiem do Londynu! Ignaś jest coraz bardziej zły na tatę, że mieszka z Julią i Olkiem. Zdrojewska radzi Michałowi, żeby w tej sytuacji nie mówił synkowi, że będą mieli dziecko. Tymczasem Kinga oznajmia mężowi, że wyjeżdża do Anglii. Chce zabrać ze sobą Ignasia… I to na pół roku! Zięba na diecie? Włodek jest zdenerwowany – wszyscy nagle chcą, żeby zadbał o kondycję i schudł! Na przekór temu Zięba ostentacyjnie objada się! Twierdzi, że od lat trzyma tę samą wagę! Maria znajduje sposób, żeby udowodnić mu, że tak nie jest… Czy Paulina przyzna się, że kłamliwie oskarżyła Olafa? Honorata wypytuje Paulinę o znajomość z Olafem i upewnia się, że dziewczyna kłamie… Po południu Kubicki czeka na Paulinę przed szkołą – uświadamia jej, że swoim oszczerstwem zniszczyła mu życie! Roztrzęsiona dziewczyna przeprasza… Ale czy przyzna się do kłamstwa?

2237

gor pociesza Elżbietę – na pewno zostanie oczyszczona z zarzutów. Marcinkowa wie jednak, że to zależy głównie od jej męża… Elżbieta czeka na Jakuba przed jego domem – prosi żeby wycofał fałszywe oskarżenia wobec niej. Jednak rozgoryczony jej zdradą biznesmen obraża ją! Elżbieta daje mu w twarz… Daniel ostrzega Tomka Daniel czeka na Tomka przed firmą Łucji. Mówi Grudniewskiemu, że wie o tym, jak prześladował koleżankę z poprzedniej pracy. Brzozowski ostrzega chłopaka, żeby nie próbował tego samego z Łucją! Tomek jednak nic sobie z tego nie robi – próbuje umówić się Pruską na wieczór… Paulina przyznaje się do kłamstwa – Marta jest w szoku… Paulina wyjawia Marcie, że fałszywie oskarżyła Olafa o molestowanie. Zszokowana Konarska wyzywa dziewczynę. Kiedy się uspokaja, dzwoni do ukochanego i prosi go o spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *