Na Wspólnej – Hamlet ze sceną łóżkową, ciąża i haker – streszczenia odcinków

Premiera od 12 grudnia 2016.
Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

2392

Agnieszka dzwoni do Olczyka – chce odwołać ich dzisiejsze spotkanie z powodu choroby. Biznesmen jest zdziwiony – przecież pan Darek właśnie potwierdził, że się z nim spotka. Olszewska przeprasza i natychmiast rusza do kancelarii. Zastaje tam Darka… Bruno czeka na Malwinę przed uczelnią. Jednak zamiast niej, czarną limuzyną podjeżdża jej ojciec. Ochroniarz „zaprasza” Bruna do samochodu. Wywożą chłopaka na jakieś odludzie, a Hebel każe Brunowi kopać dół… W tym samym czasie Norbert dowiaduje się, że ojciec Malwiny jest groźnym gangsterem! Zdybicka i Maks organizują dla Wiktorka urodzinowe przyjęcie. Niespodziewanie, zjawia się na nim… Paweł z tortem. Ilona przedstawia go zaskoczonemu Maksowi jako nowego znajomego. Po przyjęciu Paweł zostaje u Zdybickiej na noc.

2393

Agnieszka budzi się z potwornym kacem – przeprasza Darka za swoje wczorajsze zachowanie. Żbik zapewnia, że nie ma żalu. Olszewska odwiedza swoją grupę wsparcia AA. Decyduje się na udział w sesji terapeutycznej. Po powrocie do domu przyznaje się Darkowi, że jest alkoholiczką. Ten udaje zaskoczonego i wzburzonego – wychodzi z domu trzaskając drzwiami! Wojtek prosi lekarza, by podał mu dawkowanie marihuany, którą nielegalnie zdobył. Lekarz stanowczo odmawia. Szulc zaczepia go pod szpitalem – pokazuje na tablecie nagranie ostatniego ataku Mani. Film jest szokujący – lekarz ulega. Teraz przed Wojtkiem jeszcze trudniejsze zadania – przekonać Żanetę… Po tym jak dyrektor Rozwadowski zrezygnował z reżyserowania „Hamleta”, Krzysztof ostro bierze się do dzieła. Jest przekonany, że w spektaklu musi być seks. Tylko to przyciągnie widzów… Jednak gwiazda Brwinowska absolutnie odmawia scen łóżkowych!

2394

Do Gosi wydzwania Błażej – Zimińska nie odbiera. W pobliżu szkoły Gosia omal nie mdleje. Widzi to Danka – każe córce zrobić badania okresowe. Kiedy starsza córka Zimińskich odbiera wyniki, nie może uwierzyć w to, co czyta… Kasia dostaje list z Hiszpanii – po jego przeczytaniu ogromnie się cieszy. Bogdanowi i Joannie tłumaczy, że dostała się do prestiżowej szkoły designu w Madrycie! Nie mówiła im, bo nie wierzyła, że się dostanie… Marta spotyka się z hakerem, który zarzuca Adamowi, że zmyślił artykuł o Melissie. Mężczyzna żąda od gazety sprostowania i przeprosin. Konarska natychmiast wzywa do siebie młodego dziennikarza.

2395

Gosia dowiaduje się, że jest w 9 tygodniu ciąży. Mówi swojemu lekarzowi, że nie może urodzić tego dziecka. Lekarz prosi, żeby nie podejmowała decyzji zbyt pochopnie. Mimo tego, po wyjściu z przychodni, Gosia zaczyna szukać w internecie ofert prywatnych gabinetów ginekologicznych… Smolny przegląda w internecie anonse prostytutek – Basia uważa, że mąż chce sprofanować wybitne dzieło Szekspira! Tymczasem Kuba próbuje znaleźć uznanie wśród szkolnych kolegów. Zamiast tego zostaje przez nich wyśmiany i poniżony… Marta idzie do Naczelnego i oskarża Adama o oszustwo – haker Melissa nie istnieje! Wściekły Naczelny natychmiast zwalnia młodego dziennikarza. Jednak kiedy Konarska informuje szefa o konieczności sprostowania i przeprosin, gniew Artura kieruje się na nią! Czy Marta straci pracę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *