Na Wspólnej – Intrygi, skutki leczenia i kampania – streszczenia

Premiera od 30 stycznia 2017.
Streszczenia odcinków  2418-2421.

2418

Weronika atakuje Roberta – okłamał ją, że nie zna Buldoga! Tadeusiak przyznaję jej rację – ale to nie znaczy, że brał łapówki od gangsterów. Czy Roztocka jest w stanie uwierzyć ukochanemu? Tymczasem Darek ma poważny problem – i Agnieszka, i Aneta chcą spędzić z nim wieczór… Maria wychodzi rano otworzyć bar. Po chwili wraca cała roztrzęsiona – ktoś plądruje ich restaurację! Ziębowie zakradają się cichaczem do lokalu – kiedy widzą, kto jest włamywaczem, są kompletnie zaskoczeni… Norbert śni o tym, że Agata go uwodzi… Czyżby chłopak zakochał się w przewodniczącej samorządu uczelnianego? Jeśli tak, to wygląda na to, że na swoje nieszczęście.

2419

Lekarz mówi Zdybickiej, że obecna chemioterapia nie przynosi efektów – muszą wprowadzić mocniejszy lek. Ilona jest przerażona – przecież obecną chemię znosi bardzo źle! Czy przetrwa silniejsze leczenie? Tomek przygotowuje się do castingu dla młodych prezenterów. Chłopak wbija się w garnitur i podekscytowany idzie walczyć o sukces… Po wyjściu ze studia telewizyjnego młody Nowak spotyka dziewczynę, która ostatnio ukradła mu telefon! Norbert rozpoczyna swoją kampanię na przewodniczącego samorządu uczelnianego. Chce wygrać i utrzeć nosa Agacie! Jednak za nic ma rady przyjaciół, żeby poważnie pomyślał o programie wyborczym.

2420

Darek potrzebuje 6 tysięcy złotych żeby zapisać się do klubu golfowego – chce zyskać kontakty z bogatymi ludźmi. Samowolnie wypłaca sobie pieniądze z konta kancelarii! Tymczasem Robert przekazuje Agnieszce kontakt do człowieka, który może go oczyścić z zarzutów… Maria kompletnie zawodzi jako opiekunka. Jest przemęczona, zasypia przy Michalince… Joannie puszczają nerwy! Kinga odwiedza w szpitalu Ilonę. Brzozowska zaczyna się jej zwierzać z kłopotów zawodowych. A sprawa jest bardzo poważna, bo agencja reklamowa Kingi upada! Jak Ilona wykorzysta te informacje?

2421

Agnieszka – po wczorajszej awanturze – nie może się dodzwonić do Darka. Ten specjalnie nie odbiera – właśnie wtajemnicza Anetę w swój plan związany z kancelarią Olszewskiej… Tymczasem Weronikę odwiedza szef Roberta, który przypadkiem słyszy, jak Roztocka umawia się ze świadkiem mogącym pomóc jej ukochanemu! Mania została zakwalifikowana na operację w Niemczech! Reakcja córki szokuje Żanetę i Wojtka. Bruno w szoku – Hebel proponuje mu pracę u siebie! Tymczasem Norbert rozkręca swoją kampanię – czym wyraźnie drażni Agatę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *