Na Wspólnej – Kłopoty z firmą, siostry i pretensje Julii – streszczenia

Premiera od 18 kwietnia 2016.

2257

Julia – w tajemnicy przed Michałem – robi następny test ciążowy. Ponownie negatywny. Zdrojewska jest coraz bardziej podenerwowana. Kiedy widzi, że Michał kolejny raz – w tajemnicy przed nią – rozmawia z Kingą, wybucha! Wykrzykuje Michałowi, że wie o jego zdradzie! Marek boi się, że Michel Moran będzie się mścił na nim za uszkodzenie auta. Tymczasem mistrz… stara się obudzić w Zimińskim pasję do gotowania! Czy mu się uda? Joanna prosi Godlewskiego, żeby wycofał oskarżenie przeciwko jej mężowi. Ordynator nie chce o tym słyszeć! Wyprasza Bergową z gabinetu… Tymczasem Bogdan próbuje przekonać Franka, żeby wrócił do domu.

2258

Sandra jest wściekła na Jarka – nadal oszukuje Elizę! Pod naciskiem koleżanki Berg – jako „Poszukujący” – w końcu umawia się z Elizą na spotkanie. Jak zareaguje Cielecka, widząc na randce swojego byłego chłopaka? Córka Kornackiego proponuje Tosi spotkanie. Zuza i Kamil odradzają to dziewczynce – chcą oszczędzić jej kolejnego zawodu. Jednak okazuje się, że Zosia Kornacka jest bardzo sympatyczna. Wieczorem Hofferowie ze smutkiem słuchają podekscytowanej Tosi, opowiadającej im o swojej nowej siostrze… Michał stara się przeprosić Julię. Ta jednak wyrzuca mu, że jest z nią tylko ze względu na ciążę! Zdrojewska wychodzi wzburzona. Idzie do kościoła. Podczas spowiedzi wyznaje księdzu, że żyje w kłamstwie. Czy spowiednik przekona Julię do wyznania prawdy ukochanemu?

2259

Maks i Ilona są wstrząśnięci – naczelnik Urzędu Skarbowego informuje, że ich firma oszukała Skarb Państwa na 800 tys. złotych! Zdybicka zarzuca mężczyźnie, że się na niej mści. Urzędnik – ze złośliwym uśmiechem na twarzy – zapewnia, że nie działa z pobudek osobistych… Bergowie przeglądają dokumenty dostarczone przez lekarza, który opiekował się Joanną podczas porodu. Wynika z nich, że ordynator Godlewski nagminnie fałszował kartoteki pacjentek! Bogdan natychmiast idzie z tym do dyrektora szpitala. Czy to koniec jego walki? Tosia spotyka się z Kornackim i swoimi siostrami. Niestety, atmosfera jest bardzo zła. Basia, starsza córka Kornackiego, oskarża Tosię o rozpad jej rodziny! To przez nią tata wyprowadził się z domu… Tosia nie wytrzymuje!

2260

Michał wyjeżdża służbowo na trzy dni. Podczas pożegnania prosi Julię, żeby dbała o siebie… Po południu Zdrojewska dzwoni do niego – roztrzęsiona informuje go, że poroniła! Brzozowski jest załamany stratą dziecka… Zimiński i Dębek znowu zaliczają wpadkę na zajęciach u Morana. Mistrz nie może już znieść ich ciągłych kłótni… Po południu Stefan wyznaje przyjacielowi, że Halinka wydała ich pieniądze, przeznaczone na rozkręcenie interesu. Czy to koniec ich marzeń o restauracji?! Sławek informuje Weronikę, że zaginiona dziewczyna od dawna nie pracowała w miejscu, które wskazała jej matka. Roztocka przekazuje to Swietłanie. Kobieta jest wzburzona – nie wierzy, że Irina ją okłamywała. Nie chce słuchać oszczerstw pod adresem jej córki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *