Na Wspólnej – Kłopoty z Frankiem, koniec rozprawy i kompromitujące zdjęcie – streszczenia2214-2217

Premiera od 1 lutego 2016.

2214

Gosia wraca do pracy. Nie mówi mamie o incydencie podczas wycieczki. Wyręcza ją w tym Bednarczukowa, która donosi, że szkoła aż huczy sensacją o pobiciu uczennicy przez wychowawczynię! Danka jest w szoku… Kamil podejrzewa, że ataki jego nastoletniej pacjentki wywołują narkotyki. Ojciec Mai – uznany lekarz – jest wściekły za te insynuacje. Kiedy testy narkotykowe niczego nie wykazują, Ostrowski odbiera Hofferowi pacjentkę! Kolega Łucji – Tomek – proponuje Danielowi fuchę. Chłopaki spotykają się u Brzozowskiego, żeby dogadać szczegóły. Kiedy Daniel szuka pendrive’a, Tomek ukradkiem przegląda jego telefon i znajduje nagie zdjęcie Łucji! Natychmiast przerzuca je na swój telefon.

2215

Godlewski przychodzi do Bergów. Zdenerwowany przekonuje, że ich synek nie miał szans na przeżycie. Bogdan jest wściekły – dochodzi do szarpaniny i potężnej awantury! Po południu do Joanny przychodzi wychowawczyni Franka – chłopiec ostatnio bardzo dziwnie się zachowuje… Bruno bardzo boi się spotkania z Leną, po tym jak podmienił jej psa. Tymczasem kobieta jest bardzo zadowolona – Cezarek jest taki grzeczny! Wdzięczna Lena zaprasza Bruna na firmowy bankiet. Euforia chłopaka trwa krótko – okazuje się, że odnalazł się prawdziwy pupil Leny! Łucja staje się adresatką niewybrednych komentarzy kolegów z pracy. Pruska szybko dowiaduje się, że to efekt pojawienia się w internecie jej nagiego zdjęcia! Dziewczyna jest w szoku – tylko Daniel miał to zdjęcie.

2216
Dziś decydująca rozprawa w sprawie Solskich. Zdenerwowana Klara boi się iść do sądu – Weronika wspiera ją jak może. Podczas rozprawy Solski przekonuje sąd, że żona ma problemy psychiczne i potrzebuje jego pomocy. Prokurator traci pewność siebie, kiedy na sali niespodziewanie pojawia się Jerzy, wspólnik Adama. Dostarcza sądowi nowego dowodu w sprawie – potajemnie nagranej rozmowy z Solskim! Paulina dowiaduje się od Olafa, że ten poważnie pokłócił się z ukochaną – dziewczyna jest przeszczęśliwa! Po południu Marta zastaje w mieszkaniu Olafa, pakującego swoje rzeczy… Czy to koniec ich związku?! Bogdan jest owładnięty jedną myślą – winny śmierci jego synka, ordynator Godlewski, musi zostać ukarany! Nic innego nie jest dla niego ważne. Pochłonięty żądzą zemsty Berg nie zauważa, że jego rodzina jest w całkowitej, emocjonalnej rozsypce.

2217
Bogdan próbuje porozmawiać z Frankiem, który jest dla niego niegrzeczny. Młody Berg nie wytrzymuje jednak i zarzuca ojcu, że skupia się wyłącznie na zemście za śmierć Mateuszka, zapominając o rodzinie. Joanna prosi Bogdana, by się opamiętał – inaczej straci nie tylko dzieci, ale i ją… Wzruszona Klara dziękuje Weronice za pomoc – mówi, że ona i Adam uratowali jej życie. Roztocką odwiedza Sławek – powiadamia ją o aresztowaniu Solskiego. Kiedy proponuje jej odwiezienie do domu, Weronika odmawia – musi jeszcze kogoś odwiedzić… Smolny bierze wolne i przestaje chodzić do pracy. Basia ostrzega męża, że igranie z szefem może się dla niego skończyć zwolnieniem. Krzysztof jest pewny siebie – w umowie ma klauzulę o kontynuacji pracy. Kiedy Malewicz wzywa go na rozmowę do wydawnictwa, okazuje się, że ma dla niego zupełnie inną propozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *