Premiera od 1 lutego 2016.

2214

Gosia wraca do pracy. Nie mówi mamie o incydencie podczas wycieczki. Wyręcza ją w tym Bednarczukowa, która donosi, że szkoła aż huczy sensacją o pobiciu uczennicy przez wychowawczynię! Danka jest w szoku… Kamil podejrzewa, że ataki jego nastoletniej pacjentki wywołują narkotyki. Ojciec Mai - uznany lekarz - jest wściekły za te insynuacje. Kiedy testy narkotykowe niczego nie wykazują, Ostrowski odbiera Hofferowi pacjentkę! Kolega Łucji - Tomek - proponuje Danielowi fuchę. Chłopaki spotykają się u Brzozowskiego, żeby dogadać szczegóły. Kiedy Daniel szuka pendrive’a, Tomek ukradkiem przegląda jego telefon i znajduje nagie zdjęcie Łucji! Natychmiast przerzuca je na swój telefon.

2215

Godlewski przychodzi do Bergów. Zdenerwowany przekonuje, że ich synek nie miał szans na przeżycie. Bogdan jest wściekły - dochodzi do szarpaniny i potężnej awantury! Po południu do Joanny przychodzi wychowawczyni Franka - chłopiec ostatnio bardzo dziwnie się zachowuje… Bruno bardzo boi się spotkania z Leną, po tym jak podmienił jej psa. Tymczasem kobieta jest bardzo zadowolona - Cezarek jest taki grzeczny! Wdzięczna Lena zaprasza Bruna na firmowy bankiet. Euforia chłopaka trwa krótko - okazuje się, że odnalazł się prawdziwy pupil Leny! Łucja staje się adresatką niewybrednych komentarzy kolegów z pracy. Pruska szybko dowiaduje się, że to efekt pojawienia się w internecie jej nagiego zdjęcia! Dziewczyna jest w szoku - tylko Daniel miał to zdjęcie.

2216
Dziś decydująca rozprawa w sprawie Solskich. Zdenerwowana Klara boi się iść do sądu - Weronika wspiera ją jak może. Podczas rozprawy Solski przekonuje sąd, że żona ma problemy psychiczne i potrzebuje jego pomocy. Prokurator traci pewność siebie, kiedy na sali niespodziewanie pojawia się Jerzy, wspólnik Adama. Dostarcza sądowi nowego dowodu w sprawie - potajemnie nagranej rozmowy z Solskim! Paulina dowiaduje się od Olafa, że ten poważnie pokłócił się z ukochaną - dziewczyna jest przeszczęśliwa! Po południu Marta zastaje w mieszkaniu Olafa, pakującego swoje rzeczy… Czy to koniec ich związku?! Bogdan jest owładnięty jedną myślą - winny śmierci jego synka, ordynator Godlewski, musi zostać ukarany! Nic innego nie jest dla niego ważne. Pochłonięty żądzą zemsty Berg nie zauważa, że jego rodzina jest w całkowitej, emocjonalnej rozsypce.

2217
Bogdan próbuje porozmawiać z Frankiem, który jest dla niego niegrzeczny. Młody Berg nie wytrzymuje jednak i zarzuca ojcu, że skupia się wyłącznie na zemście za śmierć Mateuszka, zapominając o rodzinie. Joanna prosi Bogdana, by się opamiętał - inaczej straci nie tylko dzieci, ale i ją… Wzruszona Klara dziękuje Weronice za pomoc - mówi, że ona i Adam uratowali jej życie. Roztocką odwiedza Sławek - powiadamia ją o aresztowaniu Solskiego. Kiedy proponuje jej odwiezienie do domu, Weronika odmawia - musi jeszcze kogoś odwiedzić… Smolny bierze wolne i przestaje chodzić do pracy. Basia ostrzega męża, że igranie z szefem może się dla niego skończyć zwolnieniem. Krzysztof jest pewny siebie - w umowie ma klauzulę o kontynuacji pracy. Kiedy Malewicz wzywa go na rozmowę do wydawnictwa, okazuje się, że ma dla niego zupełnie inną propozycję.