Na Wspólnej: Kłótnia, choroba, fałszerstwo i złodziej – streszczenia odcinków

Premiera od 29 sierpnia 2017.
Streszczenie odcinków 2537-2539.

2537

Antoni prosi Romana, żeby zawiózł go na grób ich ojca. Na cmentarzu wyznaje bratu, jak bardzo on i jego matka zostali skrzywdzeni przez ojca, który ich porzucił. I że całe życie nienawidził też Romana! Elżbieta cały czas nie może pogodzić się z tym, że nie będzie miała dzieci. Marta podsuwa Igorowi namiary na profesora Rolskiego – ginekologa od zadań specjalnych. Jednak Marcinkowa nie chce słyszeć o wizycie u specjalisty. Wieczorem Elżbieta dostaje dramatyczny telefon – matka jej byłego męża miała wylew. Joanna przyjmuje Maćka do pracy na stałe. Nowy pracownik udaje, że jest wdzięczny – korzystając z nieuwagi Bergowej, zakrada się do szafki z lekami. Tymczasem w klasie Franka pojawia się nowa koleżanka. Maja bardzo podoba się Frankowi i Olkowi.

2538

Tosia dostaje wiadomość od Jaśka. Jej ukochany z Internetu jest dziś w Warszawie i proponuje spotkanie. Kiedy dziewczynka chce wyjść na miasto, zatrzymuje ją Zuza – przecież miała się uczyć. Tosia wpada w szał – Hofferowa słyszy słowa, których nigdy nie zapomni. Elżbieta odwiedza matkę Marcinka w szpitalu. Spotyka tam byłego męża. Marcinek dziękuje za opiekę nad matką i prosi Elę, by wybaczyła mu, że wsadził ją do więzienia! Tymczasem Igorowi udaje się dostać do profesora Rolskiego. Ten godzi się poprowadzić ciążę Elżbiety. Co na to ona sama?! Olek dostaje pochwałę od nauczyciela za ilość zadań rozwiązanych przed olimpiadą. Franek pyta kolegę, jak to robi. Olek oznajmia Bergowi, że wspomaga się napojami energetyzującymi. Tymczasem w swojej lecznicy Joanna odkrywa brak kilku ampułek środków znieczulających.

2539

Darek idealnie zaplanował swoje oszustwo. Instruuje klientkę, jak ma kłamać przed sądem. Kiedy wszystko jest już dogadane, pozostaje jedna kwestia. Kto sfałszuje podpis zmarłego stryja pod wielomilionowym testamentem? Widząc, że klientka nie daje rady, Żbik decyduje się osobiście sfałszować podpis. Hofferowie są wciąż wstrząśnięci wczorajszym zachowaniem Tosi. Dziewczynka przeprasza Zuzę za bardzo obraźliwe słowa. Kiedy Hofferowie zastanawiają się, czy wybaczyć Tosi, ta wyżywa się na Uli, bo to ona doniosła na nią na rodziców. Łucja mówi Danielowi, że chce wyjechać na kilkumiesięczny staż do Irlandii – to szansa na jej awans. Brzozowski nie jest zachwycony. Tymczasem Dominika proponuje Danielowi wspólne świętowanie sukcesu jej dziennikarskiego śledztwa. Na finale imprezy dochodzi do ich pocałunku! Daniel jednak się wycofuje.

4 odpowiedzi do “Na Wspólnej: Kłótnia, choroba, fałszerstwo i złodziej – streszczenia odcinków”

  1. Jeju, ja już chcę premiery seriali cotygodniowych, nowości i twoje recenzje, bo już mi strasznie tego brakuje.

  2. W przyszły poniedziałek TVN odwołał emisję „Drugiej szansy” przez mecz, może z tym Ci się pomyliło Adminko 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *