Premiera od 11 listopada 2019.

Odcinki 2974 - 2977.

2974

Marta boi się pogróżek ludzi zamieszanych w proceder niewolniczej prostytucji. Mimo ryzyka nagrywa wywiad z Kornelią, która wyznaje przed kamerą co przeżyła i podaje nazwiska osób odpowiedzialnych za handel kobietami. Po nagraniu Konarska nie może skontaktować się ze swoim synem! Jest przerażona. Lekarze przywracają Michałowi nadzieję - farmakoterapia pomaga i są duże szanse, na wyzdrowienie. Brzozowski jednak nie potrafi się tym cieszyć - obserwując zaloty brata, martwi się, że straci Igę. Krzysztofowi - wraz z całą redakcją - po całonocnej pracy udaje się zamknąć kolejny numer gazety. Po tym wszystkim Tymon rezygnuje z niezasłużonego tytułu szefa artystycznego. Ale największą niespodziankę robi Smolnemu Marcelina, która postanawia rzucić pracę i… Tymona!

2975

Smolny zgadza się na nocowanie syna po za domem. Przemek jest bardzo podekscytowany - prosi Jacka, żeby krył go przed ojcem. Wyznaje, ze spędzi noc z kobietą swoich marzeń! Po zakończeniu prac nad dekoracjami do spektaklu - Przemek zostaje sam z polonistką. Dagmara rzuca się na chłopaka namiętnie go całując! Przypadkiem widzi to Jacek - z ukrycia robi im zdjęcia. Marta z Mikołajem próbują doprowadzić do porządku zdemolowane przez bandytów mieszkanie Konarskiej a Ksawery tymczasowo przeprowadza się do Filipa. Nieoczekiwanie Kornelia prosi Martę o spotkanie - chce jej coś przekazać. Kiedy kobiety się spotykają, z przejeżdżającego samochodu pada strzał!!! Kornelia osuwa się na chodnik. Ela wraca do pracy w fundacji i od razu zaczynają się problemy - sprzeciwia się zbiórce pieniędzy na operację Nastki w Meksyku. Wyjaśnia, że za milion złotych można pomóc kilkorgu dzieciom w Polsce. Zuza jest potwornie wkurzona a Blanka - matka chorej dziewczynki - załamana!

2976

Żbik staje przed komisją adwokacką - prawdopodobnie znowu straci możliwość wykonywania zawodu… Po południu Darek znajduje kopertę z wynikami badań na ojcostwo, jednak Aneta nie pozwala mu ich przeczytać. Dla Darka oznacza to, że żona jest w ciąży z Jankowskim! Dochodzi do potwornej awantury, w wyniku której Anetę zabiera pogotowie!!! Marta przegląda pendrive, który dostała od zabitej Kornelii - są na nim zdjęcia mężczyzn, którzy handlują kobietami i zmuszają je do prostytucji. Konarska zgłasza się na policję - ale w ostatniej chwili nie przekazuje prowadzącemu śledztwo nośnika z dowodami! Co ją przestraszyło?! Blanka z chorą córką przychodzi do fundacji, żeby podpisać dokumenty potrzebne do rozpoczęcia zbiórki pieniędzy na operację Nastki. Ula chce wybrać się z małą na spacer i przekonuje jej mamę, że będą bardzo ostrożne. Niestety, Nastka spada z huśtawki. Blanka jest wściekła - denerwuje się, że jej dziecko nie przeżyje do operacji!

2977

Żbik dowiaduje się od lekarza, że Aneta poroniła! Przeprasza żonę za to, co jej powiedział, ale ona żąda by wyszedł - nie chce widzieć człowieka, przez którego straciła swój najcenniejszy skarb… Darek wraca do domu i upija się. Wieczorem znajduje kopertę żony z wynikami badań na ojcostwo. Czy Aneta miała urodzić jego dziecko?! Sławek - po przejrzeniu zdjęć z pendrive’a Kornelii - stwierdzi, że w proceder niewolniczej prostytucji są zamieszani policjanci! Dziedzic radzi Marcie i Igorowi, żeby ich publikacje ukazały się jak najszybciej, zanim ktoś spróbuje ich uciszyć. Niebawem Konarska otrzymuje telefon - ktoś grozi, że zabije jej syna!!! Bergowej ktoś przecina wszystkie opony w aucie. Pod kliniką spotyka Karola, który żali się jej, że ma fatalny dzień - choć są jego urodziny. Prosi Joannę, by zjadła z nim urodzinowy obiad. Kobiecie robi się go żal i zgadza się. W restauracji dochodzi do ostrej wymiany zdań - aż w końcu Joanna żąda, by Karol raz na zawsze dał jej spokój!