Na Wspólnej – Kochanek, urodziny i zemsta – streszczenia odcinków

Premiera od 25 lipca 2016.
Streszczenia odcinków 2313-2316.

2313

Brzozowskiego nieustannie prześladuje trauma z dzieciństwa – katujący go Janusz nie odpuszcza mu nawet we śnie! Kinga, widząc w jakim mąż jest stanie, błaga go żeby się nie mścił. Mimo to Michał czeka na Janusza przed jego biurem. Grozi mu, że go zabije! Kumpel Tomka nachodzi go w pracy i namawia na paserkę, obiecując spore zyski… Tymczasem Igor prosi brata, żeby towarzyszył Elżbiecie podczas premiery filmu jej ulubionego reżysera. Tomek jest szczęśliwy, mając w perspektywie randkę z Elą! Babiński dopada Hoffera w szpitalu. Awanturuje się o nasłanie na niego dziennikarki. Uważa, że lekarze mszczą się na nim, bo ludzie wolą leczyć się u niego. Znachor niemal rzuca się na drwiącego z niego Kamila. Wszystko to słyszy ojciec Pawełka. Mężczyzna nie może sobie darować, że wierzył Babińskiemu, a jego ciężko chory syn cierpiał!

2314

Smolny zaczaja się na Adriana. Ma ukryty dyktafon – liczy na to, że sprowokowany Baliszewski przyzna się do zemsty na nim. Coach nie jest jednak naiwny – znajduje sprzęt. Kiedy Adrian wspomina o Basi, wściekły Smolny rzuca się na niego. Brzozowski jest na skraju wytrzymałości psychicznej, ale nie poddaje się – na antenie radiowej apeluje o pomoc w odnalezieniu Wiktorka. Ilona odchodzi od zmysłów – widzi synka w każdym mijanym dziecku! Zdybicka zatrudnia jasnowidza, który twierdzi, że Wiktorek żyje! Joanna sprawdza praktykantkę, która zgłosiła się do jej lecznicy dla zwierząt. Kobieta imponuje Bergowej wiedzą, lecz – niestety – zupełnie nie sprawdza się w kontaktach z pacjentami i ich właścicielami. Tymczasem Bogdan z wielką czułością i oddaniem zajmuje się Michaliną – cała rodzina jest pod wrażeniem!

2315

Zszokowana Basia słucha nagrań Baliszewskiego, który – szydząc z Krzysztofa – przyznaje się, że go wrobił. Teraz już wierzy mężowi. Smolny jest przekonany, że żona pozwoli mu wrócić do domu. Tymczasem Basia stawia mężowi ultimatum – mogą być znowu razem tylko, jeśli Krzysztof przestanie walczyć z Baliszewskim! Monika jest bardzo zawiedziona – córka pana Stanisława odmawia przyjazdu na urodziny swojego ojca. Maria proponuje córce, żeby przywiozła jubilata do ich baru – tu wyprawią mu przyjęcie. Cieślikowa robi co może, żeby rozgoryczony pan Stanisław zgodził się gdziekolwiek wyjść. Dopiero w barze Ziębów wraca mu chęć życia… Roztocka pada ofiarą bezczelnej kradzieży – na skrzyżowaniu złodziej rozbija szybę w jej aucie i zabiera laptop! Jadąca z dziećmi Roztocka jest roztrzęsiona… W biurze czeka na nią klient. Robert – policjant walczący o prawa do swojego dziecka – dowiaduje się, że Weronika miała w skradzionym laptopie wiele pamiątkowych zdjęć ze zmarłym mężem.

2316

Maks szuka pomocy w fundacji zajmującej się zaginionymi ludźmi. Jest poruszony widząc zdjęcia dzieci zaginionych przed laty… Tymczasem Ilona błaga Teresę, żeby przypomniała sobie coś, co może naprowadzić na ślad porywaczy. Niania jest bardzo zdenerwowana – prosi Zdybicką, żeby dała jej spokój… Wieczorem Teresa wraca do domu – jest w nim jej partner i Wiktorek! Norbert jest załamany – nie ma pieniędzy, a musi opłacić warunek na uczelni. Szukając ofert pracy trafia na interesujące ogłoszenie. Na spotkanie z pracodawcą idzie razem z Brunem. Studenci są totalnie zaskoczeni – okazuje się, że trafili na nabór do grupy chippendalsów! Rafał ma żal do Agnieszki, że nie jedzie z nim na koncert do Wrocławia. Olszewska wymawia się nadmiarem obowiązków w pracy. Okazuje się jednak, że ma sporo czasu dla… Darka! Agnieszka spędza z młodym kochankiem upojną noc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *