Na Wspólnej – Kolejna zdrada, problemy z wyjazdem i dziećmi – streszczenia odcinków

Streszczenia od 19 grudnia 2016.

Odcinki 2396-2399.

2396

Agnieszka jest fizycznie i psychicznie totalnie rozbita – nie pije od trzech dni. Na jej nieszczęście akurat teraz wybucha wielka afera – Olczyk zostaje oskarżony o mobbing! Biznesmen żąda natychmiastowego spotkania i ustalenia planu ratunkowego. Kiedy na zebraniu widzi stan Olszewskiej – wpada we wściekłość! U Zimińskich niespodziewanie zjawia się Van i prosi, żeby go tu zameldować. Zszokowany Marek zdecydowanie odmawia. To nie jest udany dzień dla Wietnamczyka – w restauracji zostaje oskarżony przez klientkę o bardzo poważną rzecz… Marta przychodzi do Naczelnego – uspokaja, że nie chce go prosić o zmianę decyzji co do jej zwolnienia. Ale ma prośbę – chciałaby napisać felieton o tym, dlaczego ona i Naczelny dopuścili do ukazania się kłamliwego artykułu Adama. Czy Konarska dostanie szansę?

2397

Malwina dzwoni do Bruna i przeprasza go za to, że jej ojciec tak go nastraszył. Chłopak reaguje bardzo powściągliwie – widać, że nie widzi sensu dalszej znajomości… Wkurzona Malwina robi ojcu awanturę. Jednak Hebel stwierdza, że córka powinna być mu wdzięczna. Kuba kradnie Smolnemu whisky – chce się wkupić do paczki starszych kolegów. Chłopcy są pod wrażeniem, pierwszy pije przywódca grupy, Krakers. Kiedy zaczyna się potężnie krztusić, Kuba wyśmiewa kolegę. Urażony Krakers rzuca się Brzozowskiego! Po nocy spędzonej ze Zdybicką, Paweł proponuje Ilonie wspólny weekend – kobieta nie odmawia. Do Zdybickiej dzwoni Maks – wrócili z Wiktorkiem z Francji, są na lotnisku. Ilona rusza po synka. W drodze zaczyna odczuwać dziwne dolegliwości – zawroty głowy i kłopoty z koncentracją. Prawie doprowadza do wypadku.

2398

Darek błyskotliwie załatwia problem Olczyka z oskarżeniem go o mobbing – biznesmen jest zachwycony! Młody prawnik zachowuje się coraz bezczelniej – w czasie kiedy Agnieszka jest na mitingu AA, Darek na jej biurku… kocha się z Anetą! Bruno uświadamia sobie, że może mieć poważne kłopoty – przekonuje Malwinę, że powinna powiedzieć ojcu, że nie jest w ciąży. Przyjaciele odwodzą ich od tego pomysłu – przecież mogą naprawdę postarać się o dziecko! W końcu Malwina decyduje się powiedzieć nieobliczalnemu ojcu prawdę… Kasia próbuje przekonać ojca do jej wyjazdu na studia do Hiszpanii. Jednak Bogdan absolutnie się na to nie zgadza! Dochodzi do kolejnej awantury, padają bardzo przykre słowa… Przed Kasią jeszcze jedna trudna rozmowa – jak powiedzieć Dominikowi, że chce wyjechać na drugi koniec świata?

2399

Gosia dostaje rano telefon z kliniki ginekologicznej z potwierdzeniem zabiegu usunięcia ciąży. Pielęgniarka radzi jej, żeby przyszła z kimś, kto po wszystkim odprowadzi ją do domu. Zimińska idzie sama… Po południu Marek odbiera rozpaczliwy telefon od córki – Gosia, szlochając prosi, żeby tato przyjechał po nią do kliniki! Do Igora dzwoni Wika i przypomina o dzisiejszym redakcyjnym bankiecie. Nowak – chcąc uniknąć konfrontacji kochanki z Elżbietą – kłamie, że mają dzisiaj gości. Słyszy to zdziwiona Ela – przekonuje Igora, że wspólne wyjście dobrze im zrobi. W końcu Nowak ulega – będzie tego gorzko żałował… W szkole Kuba zostaje zaatakowany przez Krakersa – starszego chuligana, z którym ściął się w skateparku. Z poważnej opresji ratuje go Antosia, alarmując nauczycielkę. Nieoczekiwanie, Kuba staje w obronie swojego kata!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *