Na Wspólnej – Komisja, mediacje, wypadek i powrót – streszczenia odcinków

Premiera od 22 maja 2017.
Odcinki 2480-2483.

2480
Weronika twierdzi, że ostatnim ratunkiem dla małżeństwa Ziębów jest spotkanie z mediatorem rodzinnym. Tylko jak namówić na to Marię i Włodka? Żaneta i Monika postanawiają pomóc. Czy im się uda? Kamil konfliktuje się z dyrektor Kolendą, która podburza przeciwko Ostrowskiemu jego współpracowników. Doktor Adamski wydaje się być na to podatny. Ordynator dostaje wezwanie na przesłuchanie przed komisją dyscyplinarną. Ostrowski jest bardzo zdenerwowany – czy znowu sięgnie po leki? Szczęśliwa Agnieszka dzwoni do Darka – za trzy dni kończy terapię i wraca do domu! Żbik nie wygląda na zadowolonego. Szczególnie, że ma też inny kłopot – Aneta oświadcza, że nie da mu się dłużej wykorzystywać.

2481
Ewa i Kamil martwią się o Ostrowskiego, który dziś zeznaje przed komisją dyscyplinarną. Na szczęście ordynator przychodzi na przesłuchanie całkowicie trzeźwy. Ale czy poradzi sobie z atakiem dyrektor Kolendy, która oskarża go o agresję i narkomanię? Między Igorem a Elżbietą panuje napięta atmosfera. Julka martwi się, że znowu się rozstaną. Elżbieta zarzuca Igorowi egoizm – żąda, żeby wyjaśnił, dlaczego nie zgadza się na jej plan z surogatką. Ze łzami w oczach błaga, żeby pozwolił jej cieszyć się prawdziwym macierzyństwem. Czy Igor się w końcu złamie? Norbert dalej walczy o Agatę – zapisuje się na trening dżudo. Ale jego przygoda ze sztukami walki kończy się kontuzją, której sprawcą jest Agata!

2482
Marta i Olaf świętują rocznicę swojego związku. Z tej okazji jadą na koncert. Przed imprezą Konarską zaczepia jednak mężczyzna, który jest pod wpływem narkotyków. Olaf ostro interweniuje. Kiedy nocą zakochani wracają pociągiem do domu dochodzi do ponownego spotkania z mężczyzną i dramatycznej bójki. Olaf i jeden z jej uczestników wypadają z pociągu! Roman przynosi wiadomość, że aresztowany szef firmy deweloperskiej nie chce ujawnić, co stało się z pieniędzmi wpłaconymi przez niedoszłych mieszkańców. Nicole jest załamana. Tymczasem jeden z klientów Mikołaja proponuje mu, by zaczął zarabiać na grze w pokera! Norbert wciąż przeżywa to, jak po wczorajszym wypadku Agata się nim opiekowała. Dochodzi do wniosku, że wzbudzając w ukochanej poczucie winy i współczucie, mógłby wiele ugrać. Ponieważ kontuzja okazała się niezbyt groźna, chłopak postanawia sam założyć sobie gips!

2483

Po całonocnej operacji ratunkowej Olaf jest w śpiączce. Lekarze nie są w stanie powiedzieć Marcie, czy jej ukochany przeżyje. W szpitalu pojawia się policja. Marta dowiaduje się, że na Olafa napadł człowiek, który atakował ją wcześniej w parku. I że on także walczy o życie… Agnieszka po terapii wraca do swojej kancelarii. Darek udaje, że się cieszy, ale nawet sztuczny uśmiech schodzi mu z twarzy, kiedy Olszewska każe mu przenieść się do pokoju stażystów. Wieczorem Agnieszka zaprasza kochanka do łóżka. Darek z rezygnacją sięga po mocny alkohol… Maria i Włodek przychodzą do mediatora rodzinnego. Niestety, oboje są w bojowych nastrojach i na spotkaniu dochodzi do ostrej kłótni. Psycholog próbuje zapanować nad sytuacją – czy mu się uda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *