Na Wspólnej – Kompromitujące zdjęcia, adorator i powrót męża – streszczenia

Na Wspólnej streszczenia odcinków 2281-2284.

Premiera od 30 maja 2016.

2281

Norbert spędza kolejną namiętną noc z ukochaną. Ranek też jest miły – para żartuje, że zachowują się jak małżeństwo. Sielską atmosferę psuje telefon do Kaliny – po rozmowie zdenerwowana kobieta… wygania z domu Norberta! Zaskoczony chłopak spotyka na klatce schodowej postawnego mężczyznę, zmierzającego do drzwi Kaliny… Błażej nachodzi Olę – tym razem w restauracji Marka. Zimińska w końcu mówi chłopakowi, że ma kogoś i nie jest nim zainteresowana. Marek jednak widzi w Błażeju szansę na powrót córki do „normalności”… Tymczasem Klaudia proponuje Oli wspólny wyjazd za granicę! Zdybicka prosi Maksa o możliwość zobaczenia się z synkiem. Brzozowski stanowczo odmawia – oświadcza Ilonie, że będzie widywała Wiktorka tylko w dni, które on ustali. I to w obecności prawnika! Michał odradza Maksowi wojnę z Iloną – ona jest nieobliczalna. I rzeczywiście – Maks bardzo szybko i boleśnie przekonuje się o tym.

2282

Roztrzęsiony Norbert tłumaczy przyjaciołom, że do Kaliny wrócił mąż – wypuszczony warunkowo z więzienia. Bruno namawia kolegę, żeby walczył o swoją miłość. Tymczasem Kalina obserwuje, jak piękne i wzruszające chwile przeżywają jej syn i mąż po latach rozłąki… Powstrzymując emocje Maks przychodzi do Ilony po synka. Zdybicka obiecuje, że już więcej nie zabierze Wiktorka ze żłobka bez wiedzy Maksa. Brzozowski nie wierzy jednak w te zapewnienia. Bez wiedzy Ilony – wypisuje syna ze żłobka i wynajmuje opiekunkę. Uwolniony od Julii Michał ma nadzieję na odbudowanie związku z Kingą. Dzwoni do Anglii, ale telefon Brzozowskiej odbiera obcy mężczyzna! Zaniepokojony Michał łączy się z synkiem przez skype’a. Okazuje się, że Ignaś i Kinga nie mieszkają sami!

2283

Smolny próbuje skontaktować się z Najmrodzkim – ale dowiaduje się, że w Urzędzie Miasta Krakowa nikt taki nie pracuje. Niespodziewanie Krzysztofa wzywa Gabryszewski. Wściekły biznesmen rzuca na stół anonimową paczkę, którą dostał. W środku są zdjęcia z libacji po spotkaniu z Najmrodzkim – a na nich Smolny zażywający kokainę w towarzystwie prostytutek! Policjant – któremu Weronika zepsuła tajną operację w klubie „Bajadera” – zgłasza się do jej kancelarii. Robert chce, żeby Roztocka reprezentowała go w sporze z byłą żoną o prawa do opieki nad synkiem… Tymczasem Rafał informuje Agnieszkę, że w ich domu codziennie będą odbywały się próby jego kwartetu smyczkowego. Olę i Klaudię zaskakuje przed uczelnią Błażej. Chłopak ewidentnie podrywa Zimińską. Wściekła Klaudia zaprasza go na wspólną kawę. Mimo protestów Oli, cała trójka ląduje w kawiarni. Tam dochodzi do ostrego pojedynku Klaudii z Błażejem.

2284

Smolny jest przekonany, że za prowokacją która kompletnie zrujnowała jego plany, stoi Gabryszewski! Krzysztof podejrzewa, że tym sposobem biznesmen chce się go pozbyć i sam zrealizować intratną inwestycję. Tymczasem Basia znajduje w skrzynce na listy anonimową kopertę. Zszokowana, patrzy na zdjęcia pijanego Krzysztofa z prostytutkami… Weronika omawia z Robertem jego sytuację w obliczu prawnej walki o jego synka. Niestety, wygląda na to, że – mimo dobrych chęci – mężczyzna nie ma czasu dla swojego dziecka. Tymczasem Agnieszka – wychodząc z sądu z Darkiem – skręca nogę. Mimo jej protestów, aplikant odwozi ją do domu… Tosia wyjeżdża na ferie ze swoim biologicznym ojcem. Ula ma ogromny żal do swojej siostry… Zdenerwowany tą sytuacją Kamil wyżywa się na pacjencie, który – powołując się na medycynę naturalną – nie chce się zgodzić na przeszczep serca. Na zachowanie Hoffera bardzo ostro reaguje Ostrowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *