Na Wspólnej – Koniec małżeństwa, nowe prace i skutki amnezji

Premiera 27-30 lipca 2015.

2108
Iwo przeprasza Kingę za pijackie wyznania. Obiecuje, że będzie ich łączyć tylko praca. Jednak wieczorem pojawia się u Brzozowskiej i wyznaje jej miłość. Eliza jest zdenerwowana, ponieważ wie, że spotkanie z fińskim prezesem jej nie ominie. Dziewczyna nie rozumie ani słowa z wystąpienia szefa. Mimo to zaczyna tłumaczyć jego przemówienie. Roman opuszcza szpital i wraca do domu. Jest zdezorientowany, a Honorata to dla niego obca kobieta. Leśniewska ma obawy, że łączące ich uczucie może nigdy nie wrócić.

2109
Elżbieta jedzie do swojego mieszkania na kolejną randkę z Igorem. Nie wie, że mąż ją śledzi. Gdy biznesmen widzi Nowaka, zyskuje pewność, że żona go zdradza. U Bergów pojawiają się policjanci z nakazem zabrania Rity. Okazuje się, że rodzice Cypriana zgłosili pogryzienie syna przez psa. Franek jest zrozpaczony. Joanna stara się odzyskać Ritę. Opiekująca się Wiktorem Kamila odkrywa rysunki Maksa. Wśród nich znajduje się portret Zdybickiej. Od Maksa dowiaduje się, że Ilona prawdopodobnie nie żyje.

2110
Elżbieta chce odejść od męża. Ten jest przeciwny jej wyjazdowi. Między małżonkami dochodzi do szarpaniny. Marcinek grozi, że jeśli żona go zostawi, on pozbawi ją pieniędzy. Franek prosi „Cypisa”, żeby wycofał skargę na Ritę. Chuligan jest bezwzględny i wyśmiewa młodego Berga. Joanna załatwia możliwość odwiedzin u Rity. Romana drażnią opowieści Honoraty o tym, jaki był przed utratą pamięci. Leśniewska obawia się o ich związek. Roman wyznaje Kamilowi, że wątpi w miłość do Honoraty.

2111
Kinga proponuje Michałowi, by przełożyli datę ślubu. Brzozowski nie traktuje jej poważnie. Marcinek pozbawia Elżbietę dostępu do kont bankowych. Zwalnia ją także z pracy w fundacji na rzecz chorych dzieci. Igor radzi zrozpaczonej Elżbiecie, by porozmawiała z mężem. Zuza ma rozmowę kwalifikacyjną w firmie architektonicznej. Jej pewność siebie robi wrażenie na pracodawcy, który prosi, by w dziale kadr zostawiła dane kontaktowe. Zuza zamiast do kadr trafia na casting do reklamy. Zostaje wzięta za modelkę i siłą wciągnięta na plan sesji zdjęciowej

Jedna odpowiedź do “Na Wspólnej – Koniec małżeństwa, nowe prace i skutki amnezji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *